Úvod Správy Slovnaft Cup Vstupenky na finále v predaji ešte dnes

Vstupenky na finále v predaji ešte dnes

Vstupenky sa budú predávať ešte v utorok na Tehelnom poli.

Od pondelka sa obnovuje predaj vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (streda 8. júla o 18:00 na Tehelnom poli).

ŠK Slovan má k dispozícii výhradne vstupenky na C-tribúnu v jednotnej cene 12 eur. Vstupenky do iných sektorov k dispozícii nemáme, preto pokiaľ máte záujem o iné miesta alebo vstupenky pre ZŤP, je potrebné zakúpiť si ich cez Ticketmedia.sk alebo kontaktovať SFZ.

Vstupenky budú v predaji osobne v pokladnici na Tehelnom poli v týchto časoch:

Pondelok 6. júla od 14:00 do 18:00

Utorok 7. júla od 14:00 do 18:00

 

Upozorňujeme, že vstupenky sa na pokladniciach už v deň zápasu nebudú predávať. On-line predaj (vstupenky do ostatných sektorov) bude ukončený v deň zápasu o 18:45.

Pri nákupe vstupeniek nie je možné uplatniť žiadne zľavy (detské ani dôchodcovské). Ešte raz chceme všetkým fanúšikom pripomenúť, že zápas sa síce hrá na Tehelnom poli, no organizácia i predaj vstupeniek spadá pod organizátora zápasu, ktorým je SFZ.

Vstupenky sa predávajú na meno a priezvisko. Jeden fanúšik si môže zakúpiť viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. 

Na finále je naďalej k dispozícii 50 % kapacity štadióna, no so systémom sedenia, aký platil už na sobotňajšom zápase s Michalovcami. Fanúšikovia si budú sadať do nepárnych radov, párne rady zostanú voľné. 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Už v nedeľu o 17:30 sa v Trnave odohrá najslávnejšie slovenské derby. Prinášame vám predzápasové preview s asistentom trénera Borisom Kitkom.
Matúš Vojtko nielen o blížiacom sa derby.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.