Úvod Správy Vstupenky Dôležité: Úprava sedenia na Michalovce

Dôležité: Úprava sedenia na Michalovce

Už na zápase s Michalovcami bude platné nové nariadenie o organizácii hromadných podujatí.

Na základe informácií od ÚLK a ÚVZ SR bude už na víkendových ligových zápasoch platná úprava opatrení pri organizácii futbalových zápasov. Naďalej bude k dispozícii 50 % kapacity štadióna, zmení sa však spôsob sedenia.

Na rozdiel od šachovnicového sedenia sa celý systém zjednoduší – prvý rad bude môcť byť naplnený (ľudia môžu sedieť aj vedľa seba), druhý rad však zostane úplne prázdny. V praxi to znamená, že kluby môžu naďalej využiť 50 % kapacity štadióna.

Čo to znamená pre fanúšikov?

Balíkové vstupenky na zápasy s Michalovcami a Trnavou zostávajú v platnosti a rovnako zostávajú zachované aj sektory, do ktorých si fanúšik zakúpil vstupenku. Mení sa len systém sedenia.

Fanúšikovia si budú sadať nasledovne:

1. Všetci fanúšikovia sedia v sektore, ktorý majú uvedený na vstupenke

2. Fanúšik so vstupenkou do nepárneho radu (1., 3., 5...), si sadá do svojho sektora, do svojho radu a na svoje miesto

3. Fanúšik so vstupenkou do párneho radu (2., 4., 6...), si sadá do svojho sektora, avšak o jeden rad nižšie a na miesto, ktoré má vyznačené na vstupenke

Príklad: Ak mám vstupenku do sektoru B104, rad 8, miesto 12, usadím sa do sektoru B104, rad 7, miesto 12.  

Z dôvodu časového tlaku nebolo možné fanúšikov „presádzať“ na jednotlivé miesta, preto sme museli prijať toto riešenie, ktoré je v danej situácii jediné možné, aby sme splnili aktuálne nariadenia. Žiadame fanúšikov, aby rešpektovali tieto opatrenia.

Rovnaký systém bude platiť aj na zápase s Trnavou. 

Predaj vstupeniek

Vstupenky na zápas s Michalovcami si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk, alebo aj osobne v pokladnici na Tehelnom poli dnes od 14:00 do 18:00 a v deň zápasu od 16:30.

Vstupenky na zápas s Trnavou sú rovnako v predaji on-line na Ticketmedia.sk a taktiež osobne v pokladnici na Tehelnom poli dnes od 14:00 do 18:00, zajtra od 16:30 do 19:30 a následne každý pracovný deň s výnimkou stredy od 14:00 do 18:00.

Máme to vo svojich rukách

V Európe je stále veľa krajín, kde sa zápasy hrajú úplne bez divákov. Je v našich rukách, ako pristúpime k tomu, že môžeme chodiť na futbal. Uvedomme si, že futbal je ako najsledovanejší šport pod drobnohľadom spoločnosti i médií, zápas s Michalovcami bude navyše v priamom prenose na RTVS, čiže ho uvidí celé Slovensko.

Preto chceme všetkých fanúšikov Slovana úprimne požiadať, aby venovali dôraz platným opatreniam. Je v rukách nás všetkých, aby sme zápasy mohli navštevovať naďalej. Nikto z nás si nepraje akékoľvek sprísňovanie opatrení či obmedzovanie návštevnosti. Každý z vás tomu môže pomôcť tým, že ponecháte každý druhý rad voľný, budete dodržiavať vyznačené rozostupy pri bufetoch a počas celého pobytu na štadióne budete mať nasadené rúško. Vopred vám všetkým ďakujeme.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Profilový rozhovor s Filipom Lichým.
Jurij Medveděv zo zdravotných dôvodov vynechal záver jesennej časti.
Legendárny Anton Urban dnes oslavuje svoje 87. narodeniny.

Neprehliadnite

Rozhovor s generálnym riaditeľom klubu Ivanom Kmotríkom ml.
Tréner Darko Milanič v rozhovore po skončení jesennej časti.
ŠK Slovan zdolal Žilinu 3:2.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.