Úvod Správy Fortuna liga Šláger sa posúva na stredu, vychádzame v ústrety futbalu

Šláger sa posúva na stredu, vychádzame v ústrety futbalu

Zápas v Dunajskej Strede sa odohrá v stredu 1. júla o 20:00.

Zápas 3. kola nadstavby Fortuna ligy medzi FC DAC 1904 Dunajská Streda a ŠK Slovan Bratislava sa z pôvodne plánovaného nedeľného termínu presúva na stredu 1. júla o 20:00. Presun termínu na stredu sa uskutočnil na základe dohody klubov a po odobrení ÚLK.

Práve od 1. júla totiž môže byť sprístupnených 50 % kapacity štadióna a zápas sa odohrá pred diváckou kulisou, v ktorej môžu mať zastúpenie aj naši priaznivci. Slovanisti sa tak prvýkrát od marcového zápasu v Nitre môžu tešiť na výjazd.

Klub chce vyjsť v ústrety futbalu, ku ktorému nespochybniteľne patria fanúšikovia a divácka kulisa. „Ak chceme našu ligu niekam posunúť, nesmieme sa pozerať len sami na seba, ale aj na dobro ostatných a najmä na fanúšikov. Od začiatku sme vyvíjali iniciatívu v prospech návratu ľudí na štadióny, aby futbal opäť získal ten správny náboj. Preto sme aj teraz vyšli v ústrety futbalu ako takému a súhlasili sme s presunom zápasu na stredajší termín. Tradičný šláger sa tak odohrá pred diváckou kulisou. Vďaka tomu budú môcť na zápas vycestovať aj naši priaznivci, ktorí budú mať po dlhej dobe možnosť priamo podporiť svojich hráčov. Veríme, že nás podporíte či už v Dunajskej Strede, ale najmä na domácich zápasoch s Michalovcami a Trnavou, na ktorých môžeme spoločne zaplniť Tehelné pole,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Ďalší program belasých sa nemení, čiže v sobotu 4. júla o 18:00 privítajú Michalovce a pevne veríme, že do programu pribudne aj finále domáceho pohára, ktoré sa uskutoční v stredu 8. júla na Tehelnom poli. V poslednom ligovom kole sa stretneme v sobotu 11. júla o 18:00 s Trnavou.

O možnosti zakúpenia vstupeniek do Dunajskej Stredy budeme včas informovať prostredníctvom klubového webu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v sobotu o 18:00 privítajú v poslednom kole sezóny Trnavu.
Alen Ožbolt si zopakoval minulý rok.
Názory trénerov po finále Slovnaft Cup-u 2019/20 ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (1:0).

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.