Úvod Správy Fanúšikovia Kompenzácia permanentkárov

Kompenzácia permanentkárov

Držiteľom permanentiek ponúkame tri formy kompenzácie.

Nepríjemná situácia pre nás všetkých, no zároveň unikátna šanca ukázať našu silu a jednotu. Vzhľadom na to, že pri platných opatreniach nemôžeme v zostávajúcich domácich zápasoch v sezóne vyjsť v ústrety všetkým držiteľom permanentiek, prinášame tri možnosti kompenzácie pre permanentkárov.

Ako sme už informovali v utorok, permanentky budú z dôvodu platných obmedzení počtu ľudí na štadióne deaktivované. Ak však od 1. júla bude platiť kvóta 1000 osôb na športovom podujatí, ponúkneme na domáce zápasy s Michalovcami a Trnavou do predaja niekoľko stoviek vstupeniek v jednotnej cene, ktoré budú v prvej vlne dostupné len pre permanentkárov 2019/20.

Pripravili sme jednoduchý výpočet kompenzácie, ktorý predstavuje 5 ušlých zápasov pôvodného modelu z nadstavby zo 16 ligových zápasov, ktoré sme držiteľom permanentiek garantovali. Päť ušlých zápasov predstavuje 31 % zo sumy celosezónnej permanentky. Pri jarnej permanentke to predstavuje 71 % sumy. Kompenzáciu bude možné si uplatniť od 11. júna do 2. júla. 

Už pred viac než mesiacom sme z radov fanúšikov zaregistrovali iniciatívu, že sú ochotní vzdať sa kompenzácie, pretože chcú takto pomôcť klubu, ktorý bol tiež zasiahnutý súčasnou krízou. Preto sme pripravili tri možnosti, z ktorých si môže fanúšik sám vybrať.

Možnosti kompenzácie nájdete na www.skslovan.com/permanentky/

„Posledné týždne a mesiace každého z nás určitým spôsobom zasiahli. My slovanisti sme si prešli a stále aj prechádzame náročnými chvíľami, ktoré však môžeme vnímať aj ako určitú výzvu, aby sme ukázali našu jednotu a silu. Pri závažných rozhodnutiach, ktoré sa v posledných týždňoch prijali, sme boli vždy aj hlasom fanúšikov. Presadzovali sme dohratie súťaže v plnom formáte a ako prví sme otvorili tému určovania počtu divákov ako percenta z kapacity štadióna. Verte, že v našej snahe budeme naďalej pokračovať dovtedy, kým sa skutočne nevrátite na tribúny Tehelného poľa. Musíme si však priznať realitu, ktorá je taká, že na zostávajúce domáce zápasy v sezóne jednoducho nemôžeme uspokojiť nároky všetkých, ku ktorým máme záväzok. Preto oddnes spúšťame tri možnosti kompenzácie pre držiteľov permanentiek,“ hovorí marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„Jedným z najpozitívnejších okamihov posledných mesiacov bola iniciatíva, s ktorou vyšli sami fanúšikovia. Sami prišli s iniciatívou, že sa chcú vzdať kompenzácie za ušlé zápasy a túžia tak priamo podporiť klub. Veľmi si to vážime. Preto ponúkame všetkým držiteľom permanentiek túto možnosť, ktorou môžu pomôcť klubu, za čo sa im samozrejme odvďačíme a venujeme im exkluzívne benefity vrátane predkupného práva a zľavy pri kúpe permanentky na novú sezónu. Druhou možnosťou je prenos kompenzácie vo forme zľavy pri nákupe permanentky na ročník 2020/21. Tretia možnosť je tá najbolestivejšia, a síce vrátanie ušlej sumy držiteľovi permanentky. Aj túto možnosť však permanentkárom ponúkame, záleží nám na férovosti a na tom, aby si fanúšik sám vybral, akú možnosť si zvolí. Vopred vám všetkým pekne ďakujeme za vašu vernosť a priazeň,“ doplnil marketingový riaditeľ klubu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Dominik Greif v rozhovore po zápase v Dunajskej Strede.
Reakcia klubu na výstupy po zápase v Dunajskej Strede.
Vladimír Weiss bol v Dunajskej Strede strojcom gólovej akcie belasých.

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.