Úvod Správy Prípravné zápasy Čím ďalej, tým lepšie

Čím ďalej, tým lepšie

Vladimír Weiss ml. strelil svoj premiérový gól v Slovane Bratislava.

V piatok premiérové minúty, v stredu premiérový gól. Vladimír Weiss ml. zažíva vydarené úvodné vystúpenia v belasom a dnes presným zásahom rozhodol o víťazstve belasých nad Nitrou. Opäť ukázal svoje nesporné kvality a veľký prínos nielen pre Slovan, ale aj pre celú súťaž.

Proti Seredi odohral 20 minút, v súboji s Nitrou 35 minút. Minutáž Vladimíra Weissa ml. sa postupne zvyšuje a sám potvrdzuje, že sa na ihrisku cíti čoraz lepšie. „Určite sa to zlepšuje. Teším sa, že som opäť dostal určitú minutáž, tak ako sme boli dohodnutí s trénerom. Snažím sa do toho dostať herne aj kondične. Viem, že to ešte nie je úplne ono. O to viac ma teší, že som strelil náš víťazný gól,“ povedal šťastný strelec po zápase. Jeho radosť po góle bola očividná.

Gólovej situácii predchádzal rozhovor medzi Vladimírom Weissom a Nonom. Niečo si pošepkali, Nono rozohral štandardnú situáciu a Weiss skóroval. „Prišiel som za Nonom a povedal som mu, že ak sa bude dať, nech ma skúsi hľadať na úrovni bieleho bodu. Nabehol som si a aj keď som loptu netrafil tak ako som chcel, skončila v sieti. V takých situáciách je to niekedy naslepo a potrebujete aj trochu šťastia.“

Účastník záverečných turnajov MS 2010 i ME 2016 hýril aktivitou i snahou. „Každý vie, že som rád na lopte. V druhom polčase som sa to snažil trochu oživiť, nevyšli mi úplne všetky veci. Snažil som sa trochu zrýchliť našu hru, čo sa myslím na konci aj podarilo. Vytvorili sme si nejaké šance a aktivitu sme korunovali gólom.“

Návrat 66-násobného slovenského reprezentanta do zápasového diania je na dobrej ceste. „Snažím sa hlavne dostať do tempa. Viem, že liga je už za rohom. Pre mňa je prvoradé byť v poriadku a keď dostanem šancu aj v lige, určite si to užijem a odvediem na ihrisku maximum,“ uzavrel Vladimír Weiss ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Žan Medved v rozhovore po zápase so Sereďou.
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď (3:0).
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil nad Sereďou 3:0.

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.