Úvod Správy Prípravné zápasy Musíme byť efektívnejší

Musíme byť efektívnejší

Hodnotenie Jána Kozáka ml. po tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava – FC Nitra (2:1).

Ján Kozák ml.: „Väčšinu zápasu sme boli aktívnejším a lepším mužstvom, predviedli sme viacero dobrých vecí a akcií. Keď sa však človek zamyslí, tak musíme byť efektívnejší a ísť viac za gólom. Nie vždy totiž dokážeme rozhodnúť zápasy v posledných minútach ako dnes. Pri defenzíve a návratoch nám už dlhodobejšie dobre funguje komunikácia i pomoc medzi hráčmi, no potrebujeme zapracovať na finálnej fáze. Dnes aj v predchádzajúcich dueloch sme mali dostatok šancí, hráči musia byť hladní po góloch a presadiť sa v šestnástke súpera.

Väčšiu minutáž dostali hráči, ktorí absolvovali menej zápasov alebo prekonali zdravotné ťažkosti. Boli tam niektoré zaujímavé výkony, som rád, že aj títo hráči tlačia na ostatných. Je dôležité, aby v tíme bola konkurencia a aby sme sa všetci spoločne zlepšovali.

Čo sa týka víťazného gólu Vladimíra Weissa, tak sa veľmi teším, určite mu tento okamih pomôže. Vlado ukázal obrovskú kvalitu a mal tam veľmi dobré veci, samozrejme, nechcem to v tejto chvíli preceňovať. Keď bude naďalej takto pracovať, ostane zdravý a všetko dotrénuje, tak sa verím čoskoro dočkáme Vlada, akého si všetci prajeme.

Rovnako sa teším aj z Alena Ožbolta, ktorý dnes tiež strelil svoj prvý gól v novom klube. Aj jemu tento okamih určite zdvihne sebavedomie a pomôže smerom do ďalších zápasov."

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v sobotu o 18:00 privítajú v poslednom kole sezóny Trnavu.
Alen Ožbolt si zopakoval minulý rok.
Názory trénerov po finále Slovnaft Cup-u 2019/20 ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (1:0).

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.