Úvod Správy Prípravné zápasy Väčšia spokojnosť než naposledy, stále máme na čom pracovať

Väčšia spokojnosť než naposledy, stále máme na čom pracovať

Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď (2:0).

Ján Kozák ml.: „V našej hre boli oproti predchádzajúcemu zápasu so Senicou viaceré zlepšenia. Najmä prvý polčas bol veľmi zaujímavý, hráči predviedli veľa pekných futbalových momentov, takže s úvodným dejstvom môžeme byť spokojní. S druhým polčasom už o niečo menej, vstup už nebol tak aktívny a po hromadnom prestriedaní nie je pre hráčov ľahké prísť na 30 minút. Z našej strany už to nebolo tak organizované, no boli tam aj pozitívne veci. Opäť sme udržali nulu a máme víťazstvo, no stále máme na čom pracovať.

Teším sa, že Ezekiel Henty dal gól, ktorý mu môže veľmi pomôcť. Keď hráč príde do nového klubu, môže mu takýto okamih zdvihnúť sebavedomie. Ezekiel podal zaujímavý výkon, vidíme, že ide hore po všetkých stránkach, pridáva si aj individuálne tréningy. Verím, že z neho bude taký dôležitý hráč ako si všetci prajeme.

Čo sa týka prvých minút Vladimíra Weissa, tak po porade s lekárskym tímom sme sa zhodli, že už môže dostať nejakú zápasovú porciu. Teším sa, že si pripísal prvé minúty v Slovane, urobil ďalší krok na ceste k návratu. Vieme o jeho kvalitách a verím, že keď bude zdravý a ďalej bude takto makať, bude patriť k dôležitým hráčom pre naše mužstvo.

Pripravujeme pre vás veľkú fanzónu s hudobným vystúpením.