Úvod Správy Mládež Akadémia ŠK Slovan pripravuje letný futbalový kemp

Akadémia ŠK Slovan pripravuje letný futbalový kemp

Kemp sa uskutoční v závere júla v Korni.

Akadémia ŠK Slovan Bratislava pripravuje na leto 2020 štvrtý ročník oficiálneho futbalového kempu pre mládežníkov z nášho klubu. Kemp sa uskutoční v termíne 20. – 24. júla 2020 v Korni.

Vzhľadom na priaznivý vývoj situácie na Slovensku a uvoľňovanie opatrení sa Akadémia rozhodla spustiť možnosť prihlásenia sa na futbalový kemp. Organizátori budú samozrejme naďalej sledovať situáciu a pri organizácii kempu dodržia všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia.

Kemp sa uskutoční 20. – 24. júla v malebnom prostredí kysuckej obce Korňa, kde je k dispozícii špičkovo vybavená futbalová aréna.

Letný kemp je určený pre mládežníkov ŠK Slovan z kategórií U12, U11, U10, U9 (ročníky 2009 – 2012).

„Chceme nadviazať na niekoľkoročnú tradíciu a nastavenú úroveň letného kempu. Zameriame sa na nielen na kvalitný tréningový proces, ale aj na emočné zážitky. Program spestríme rôznymi súťažami či turistikou, v pláne máme besedu so zaujímavou osobnosťou z futbalového prostredia. V Korni, kde sa kemp uskutoční, budeme mať k dispozícii výborné podmienky na prípravu i pekné prostredie,“ povedal šéftréner prípraviek Patrik Lipnický.

„Kemp je naplánovaný dlhodobo, ale až momentálny vývoj situácie na Slovensku nám umožnil rozhodnúť sa ho zrealizovať a odprezentovať. Veríme, že sa situácia bude naďalej vyvíjať priaznivo a nič nám nezabráni uskutočniť kemp v normálnom futbalovom režime. Kemp vnímame aj ako možnosť vynahradiť našim mládežníkom dlhé obdobie bez spoločného tréningového procesu. Keďže je určený pre viac kategórií, vzniká veľký predpoklad nadobudnutia či upevnenia kamarátskych vzťahoch medzi jednotlivými hráčmi, na čom si pri vytváraní príkladnej belasej rodiny veľmi zakladáme. Veríme, že informácia o letnom kempe našich mladých hráčov poteší a po dlhom období individuálnych tréningoch opäť oživí ich túžbu futbalovo napredovať,“ doplnil šéftréner prípraviek.

Cena je stanovená na 240 eur, zahrnuté je cestovné, ubytovanie, strava, pitný režim a poistenie.

Záväzné prihlášky môžete posielať do 15. júna na nižšie uvedené kontaktné informácie. Prihlášku si môžete stiahnuť TU.

 

Kontaktné informácie:

Patrik Lipnický (šéftréner prípraviek)

Tel. číslo: +421 908 705 008, mail pripravka@skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Permanentky sú v predaji on-line i osobne na pokladnici štadióna.
Žan Medved pokračuje v dobrej streleckej forme.
Názory trénerov po prípravnom zápase Puskásova Akadémia FC – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.