Úvod Správy Fortuna liga Vladimír Weiss ml. si premiérovo zatrénoval na Tehelnom poli

Vladimír Weiss ml. si premiérovo zatrénoval na Tehelnom poli

Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Belasí sa na reštart súťaže pripravujú aj s Vladimírom Weissom ml., ktorý sa zapojil do tréningového procesu s mužstvom. Ešte začiatkom marca absolvoval Weiss operačný zákrok športového pruhu, pričom rekonvalescencia pokračuje podľa plánu a je možné, že ešte v tejto sezóne zažije svoj debut v belasom.

Dnes si 66-násobný slovenský reprezentant prvýkrát zatrénoval na novom Tehelnom poli. „Prekonal som najťažšiu etapu, keď som nevedel, či ma telo pustí do plnej záťaže. Išiel som krok po kroku, kvôli prerušeniu súťaže som mal viac času než som pôvodne predpokladal. Dnes trénujem s mužstvom a po zdravotnej i kondičnej stránke som takmer stopercentný,“ povedal Vladimír Weiss ml. na dnešnom stretnutí s médiami.

Pandémia skomplikovala život všetkým a nikoho nemohlo potešiť, že utlmila športové dianie. Paradoxne, hráči, ktorí sa zotavovali zo zranení, mali viac priestoru na rekonvalescenciu. „Pre nikoho to nebolo príjemné obdobie a nikoho to nemohlo potešiť. Snažil som sa však čo najlepšie využiť ponúknutý čas, aby som v tejto sezóne ešte mohol odohrať nejaké zápasy. Odkedy trénujeme v skupinách, tak som väčšinu absolvoval s tímom. Pokiaľ všetko pôjde dobre, tak by som mohol byť začiatkom júna pripravený ak nie na celý zápas, tak minimálne na jeho časť.“

 

Účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 precestoval futbalový svet, hrával v Anglicku či v Španielsku. Sleduje vývoj v zahraničí a zastáva jasný názor ohľadom pokračovania sezóny. „Keď sa začne hrať v top ligách ako napríklad v Nemecku, nevidím dôvod, aby sa nezačalo aj na Slovensku, kde situácia nie je tak vážna ako v iných krajinách. Verím, že čo najskôr padne konkrétny dátum reštartu súťaže,“ uzavrel Vladimír Weiss ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozitívne správy z tábora belasých.
Alen Ožbolt v rozhovore pred zápasom v Zlatých Moravciach.
Prinášame informácie pre fanúšikov, ktorí sa chystajú vycestovať a podporiť Slovan v Zlatých Moravciach.

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.