Úvod Správy Fanúšikovia VIDEO: Bývalí hráči Slovana už majú vstupenky na virtuálny zápas

VIDEO: Bývalí hráči Slovana už majú vstupenky na virtuálny zápas

Pozrite si video-pozdravy od bývalých hráčov Slovana Bratislava.

Virtuálny zápas na starom Tehelnom poli, v rámci ktorého odvysielame exkluzívny záznam zo stretnutia ŠK Slovan – Slavia Praha, sa uskutoční v nedeľu 3. mája o 16:30.

Kúpou vstupenky priamo podporíte klub v náročnej ekonomickej situácii pri výpadku príjmov spôsobeným prerušením súťaže a taktiež zdravotníkov v Bratislave na vytvorenie zázemia v tzv. bielej zóne a na nákup potrebného materiálu počas boja s koronavírusom.

Vstupenky sú od 10 eur v predaji TU!

Fanúšik kúpou vstupenky zároveň získava viaceré výhody a je v hre o atraktívne ceny. Viac informácií TU!

Na virtuálny zápas si kúpili vstupenky viaceré osobnosti najúspešnejšieho slovenského klubu. Medzi osobnosti nepochybne patrí obľúbenec fanúšikov Fabio Nigro, ktorý je naďalej v úzkom kontakte so Slovanom a na diaľku z Argentíny pozdravil fanúšikov a dodal im sily počas tohto náročného obdobia. Aj Fabio si kúpil vstupenku na staré Tehelné pole. „Ahojte slovanisti. Aj ja som si kúpil lístok na virtuálny zápas. Podporte klub a taktiež boj proti koronavírusu, musíme totiž bojovať spolu. Slovan je môj život, bude môj život a je to môj domov, Slovensko je moja krajina. Držte sa slovanisti, držte sa Slováci a za všetko vám veľmi pekne ďakujem. Mám vás rád,“ povedal Fabio vo video-pozdrave.

Alexander Vencel ml. má na pamätný súboj so Slaviou stále živé spomienky, keďže bol jedným z priamych aktérov a zastal si svoje miesto v bráne Slovana. Člen brankárskej dynastie Vencelovcov pozdravil slovanistov a vyzval ich, aby si nenechali ujsť záznam z tohto nezabudnuteľného zápasu.

„Pridajte sa k sledovaniu zápasu Slovan – Slavia z pamätnej sezóny 1991/92, keď sa Slovan stal poslednýkrát federálnym majstrom. Zaspomínajme si spolu na tieto pamätné chvíle a fiktívne zaplňme staré Tehelné pole a jeho 43 000 miest. Aj touto cestou môžete podporiť klub v náročnej situácii, ktorá vládne vo svete. Spolu sme Slovan,“ odkázal Alexander Vencel ml. prostredníctvom video-pozdravu, ktorý adresoval z ďalekého Jordánska.

Slovanistov na diaľku pozdravil aj obľúbený útočník Pavol Masaryk, ktorý v belasom odohral 149 zápasov a strelil 56 gólov a v sezóne 2008/09 ešte na starom Tehelnom poli výrazne prispel k zisku titulu. „Chcem vás vyzvať, aby ste si zakúpili vstupenky na virtuálny zápas Slovan – Slavia. Teraz je ten správny čas ukázať belasé srdcia a pomôcť tomuto klubu. Zakúpením vstupenky nielen pomôžeme klubu prekonať ťažké obdobie, ale zároveň pomôžeme zdravotníkom. Spolu to dokážeme, spolu sme Slovan,“ povedal Pavol Masaryk vo video-pozdrave.

Andraž Šporar, ktorý v najúspešnejšom slovenskom klube zanechal výraznú stopu, si zakúpil 25 vstupeniek a vyzýva fanúšikov, aby aj oni takto podporili svoj klub.

„Ahojte verní fanúšikovia Slovana. Kúpte si virtuálne vstupenky na zápas Slovan – Slavia, čím pomôžete klubu v ťažkých časoch. Nikdy nezabudnite, že SPOLU SME SLOVAN a spolu všetko zvládneme,“ odkázal Andraž vo videu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Myenty Abena v rozhovore pred zápasom v Dunajskej Strede.
Pozrite si výber najlepších gólov do siete tradičného rivala.
Filip Lichý o svojom progrese po zranení kolena.

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.