Úvod Správy Fortuna liga Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Náš tréner vyhral anketu s výrazným náskokom.

Ján Kozák ml. bol vyhlásený Trénerom roka 2019. Tradičnú anketu vyhral s výrazným náskokom, keď získal 59 hlasov odbornej verejnosti. Na druhom mieste v ankete skončil náš bývalý tréner Martin Ševela, ktorý v Slovane pôsobil do leta 2019.

Ján Kozák ml. prebral prvý tím Slovana Bratislava v júli 2019 v neľahkej situácii po vypadnutí z kvalifikácie Ligy majstrov. S mužstvom dokázal v kvalifikácii Európskej ligy prejsť cez Feronikeli, Dundalk a v play-off aj cez PAOK Solún až do skupinovej fázy. V skupine belasí získali štyri body za víťazstvo nad Besiktasom a remízu v Brage, v konečnom účtovaní obsadili tretie miesto. Zároveň aj popri pohárových povinnostiach dominovali v domácej súťaži a postúpili do semifinále domáceho pohára.

Ocenenia sa dočkal aj Dominik Greif, ktorý sa umiestnil na delenom desiatom mieste v ankete Futbalista roka 2019. V tejto ankete sa umiestnili aj ďalší naši hráči Vladimír Weiss ml. a Erik Daniel. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Tréner Vladimír Weiss st. a stredopoliar Jaromír Zmrhal hodnotia domáci zápas proti BSC Young Boys.
ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys 0:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov remizoval s BSC Young Boys 0:0. Odveta sa hrá v stredu 28. júla o 20:15 na štadióne Wankdorf v Berne.
Predzápasová tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava - BSC Young Boys.
Vladimír Weiss st. i ml. zhodnotili odvetu v Írsku a taktiež opísali ich prvé pohľady smerujúce k BSC Young Boys.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.