Úvod Správy Fortuna liga Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Náš tréner vyhral anketu s výrazným náskokom.

Ján Kozák ml. bol vyhlásený Trénerom roka 2019. Tradičnú anketu vyhral s výrazným náskokom, keď získal 59 hlasov odbornej verejnosti. Na druhom mieste v ankete skončil náš bývalý tréner Martin Ševela, ktorý v Slovane pôsobil do leta 2019.

Ján Kozák ml. prebral prvý tím Slovana Bratislava v júli 2019 v neľahkej situácii po vypadnutí z kvalifikácie Ligy majstrov. S mužstvom dokázal v kvalifikácii Európskej ligy prejsť cez Feronikeli, Dundalk a v play-off aj cez PAOK Solún až do skupinovej fázy. V skupine belasí získali štyri body za víťazstvo nad Besiktasom a remízu v Brage, v konečnom účtovaní obsadili tretie miesto. Zároveň aj popri pohárových povinnostiach dominovali v domácej súťaži a postúpili do semifinále domáceho pohára.

Ocenenia sa dočkal aj Dominik Greif, ktorý sa umiestnil na delenom desiatom mieste v ankete Futbalista roka 2019. V tejto ankete sa umiestnili aj ďalší naši hráči Vladimír Weiss ml. a Erik Daniel. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.