Úvod Správy Fortuna liga Podporte Rafaela Rataa v ankete Gól mesiaca

Podporte Rafaela Rataa v ankete Gól mesiaca

Hlasovať môžete do pondelka 23. marca.

Belasí sú v tejto sezóne po stránke produktivity úspešní z pohľadu kvantity i kvality. Dávajú totiž veľa gólov a zároveň už dosiahli veľa pekných presných zásahov, ktorým potešili srdce každého fanúšika. Aj v úvode jari naši hráči viackrát pekne rozvlnili sieť súpera a Rafael Ratao ako náš najlepší jarný strelec ašpiruje na víťazstvo v ankete Gól mesiaca Fortuna ligy za mesiace február/marec.

Hlasovať za Rafaela Rataa môžete tu: https://www.fortunaliga.sk/gol-mesiaca

Ofenzívne ladený Brazílčan sa o víťazstvo v ankete uchádza svojím presným zásahom do siete Trenčína. V prvom domácom jarnom zápase po prihrávke Mohu z hranice šestnástky krásne trafil k vzdialenejšej žrdi, brankár sa po lopte len márne naťahoval. Pravda, ešte krajší bol zrejme Rataov presný zásah z pohárového stretnutia s rovnakým súperom, ten v ligovej ankete však pochopiteľne kandidovať nemôže.

Rafael Ratao dal na jar vrátane pohára už štyri góly. V ankete Gól mesiaca ho svojím hlasom môžete podporiť do pondelka 23. marca.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.