Úvod Správy Fortuna liga Belasí trénujú individuálne a vyzývajú k zodpovednosti

Belasí trénujú individuálne a vyzývajú k zodpovednosti

Slovanisti od začiatku týždňa trénujú individuálne.

ŠK Slovan Bratislava v súvislosti s mimoriadnou situáciou a výskytom koronavírusu COVID-19 na Slovensku prijal ďalšie preventívne opatrenia. Od začiatku tohto týždňa je prerušený spoločný tréningový proces A-mužstva. Hráči až do odvolania trénujú individuálne a navzájom sa nestretávajú na štadióne.

V súčasnosti je tak z preventívnych dôvodov prerušený tréningový proces vo všetkých kategóriách v klube (mládež, ženy, juniorka, A-mužstvo).

„Pozorne sledujeme aktuálnu situáciu a zdravie je pre nás najvyššou prioritou. Preto sme sa z preventívnych dôvodov rozhodli prerušiť tréningový proces A-tímu. Hráči sa navzájom nestretávajú na štadióne, no trénujú individuálne podľa plánov, ktoré im tréneri pripravili. Zároveň sme im zdôraznili pravidlá, ktorými sa v súčasnosti musíme všetci riadiť, čiže správať sa zodpovedne a chrániť seba i svojich blízkych. Vývoj situácie budeme naďalej sledovať,“ povedal športový riaditeľ klubu Richard Trutz.

#ZostaňDoma – aj týmto heslom sa riadia naši hráči a k aktuálnej situácii sa stavajú maximálne zodpovedne. Vyzývajú aj fanúšikov, aby sa pridali k nim, dodržiavali pravidlá a prispeli k minimalizácii šírenia koronavírusu na Slovensku.

#RúškoNieJeHanba – aj k tomuto heslu sa pripojili naši hráči a rovnako vyzývajú aj vás, aby ste si chránili tvár a nosili rúško. Rúško nie je hanba, rúško je nevyhnutnosť, aby ste chránili seba i svojich blízkych.

„Pre nikoho z nás to nie je ľahká situácia. Mrzí nás, že sa nemôžeme s vami stretávať na štadióne a zažívať radosť z gólov a víťazstiev. Veríme však, že to spoločne zvládneme. Spolu s celým mužstvom vás chceme vyzvať k zodpovednosti. Zostaňte doma, venujte sa svojim blízkym a pri pobyte mimo domova si vždy chráňte tvár rúškom či iným ochranným prostriedkom. Pomôžme si navzájom a ukážme, že sme silní aj v takýchto náročných situáciách. Buďme zodpovední a starostliví,“ vyhlásil kapitán Vasil Božikov.

Všetky informácie o tom, ako sa chrániť pred nákazou koronavírusom, nájdete TU.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám k sobotňajšiemu zápasu.
Voľných je presne 252 miest.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.