Úvod Správy Fortuna liga Belasí trénujú individuálne a vyzývajú k zodpovednosti

Belasí trénujú individuálne a vyzývajú k zodpovednosti

Slovanisti od začiatku týždňa trénujú individuálne.

ŠK Slovan Bratislava v súvislosti s mimoriadnou situáciou a výskytom koronavírusu COVID-19 na Slovensku prijal ďalšie preventívne opatrenia. Od začiatku tohto týždňa je prerušený spoločný tréningový proces A-mužstva. Hráči až do odvolania trénujú individuálne a navzájom sa nestretávajú na štadióne.

V súčasnosti je tak z preventívnych dôvodov prerušený tréningový proces vo všetkých kategóriách v klube (mládež, ženy, juniorka, A-mužstvo).

„Pozorne sledujeme aktuálnu situáciu a zdravie je pre nás najvyššou prioritou. Preto sme sa z preventívnych dôvodov rozhodli prerušiť tréningový proces A-tímu. Hráči sa navzájom nestretávajú na štadióne, no trénujú individuálne podľa plánov, ktoré im tréneri pripravili. Zároveň sme im zdôraznili pravidlá, ktorými sa v súčasnosti musíme všetci riadiť, čiže správať sa zodpovedne a chrániť seba i svojich blízkych. Vývoj situácie budeme naďalej sledovať,“ povedal športový riaditeľ klubu Richard Trutz.

#ZostaňDoma – aj týmto heslom sa riadia naši hráči a k aktuálnej situácii sa stavajú maximálne zodpovedne. Vyzývajú aj fanúšikov, aby sa pridali k nim, dodržiavali pravidlá a prispeli k minimalizácii šírenia koronavírusu na Slovensku.

#RúškoNieJeHanba – aj k tomuto heslu sa pripojili naši hráči a rovnako vyzývajú aj vás, aby ste si chránili tvár a nosili rúško. Rúško nie je hanba, rúško je nevyhnutnosť, aby ste chránili seba i svojich blízkych.

„Pre nikoho z nás to nie je ľahká situácia. Mrzí nás, že sa nemôžeme s vami stretávať na štadióne a zažívať radosť z gólov a víťazstiev. Veríme však, že to spoločne zvládneme. Spolu s celým mužstvom vás chceme vyzvať k zodpovednosti. Zostaňte doma, venujte sa svojim blízkym a pri pobyte mimo domova si vždy chráňte tvár rúškom či iným ochranným prostriedkom. Pomôžme si navzájom a ukážme, že sme silní aj v takýchto náročných situáciách. Buďme zodpovední a starostliví,“ vyhlásil kapitán Vasil Božikov.

Všetky informácie o tom, ako sa chrániť pred nákazou koronavírusom, nájdete TU.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.