Úvod Správy Mládež Podporte belasé nádeje venovaním dvoch percent z dane

Podporte belasé nádeje venovaním dvoch percent z dane

Venujte 2 % z dane za rok 2019 pre Akadémiu ŠK Slovan Bratislava.

Všetci slovanisti môžu v období podávania daňových priznaní podporiť belasé talenty na Akadémii ŠK Slovan. Z Akadémie vyšli mladí hráči ako Dominik Greif, David Strelec či najnovšie Filip Lichý a vy sami môžete teraz podporiť ďalších mladých futbalistov.

Pri podaní daňového priznania za rok 2019 môžete 2 % zo zaplatenej dane venovať Akadémii ŠK Slovan Bratislava. Akadémia vytvára podmienky a zastrešuje tréningový proces vo všetkých mládežníckych kategóriách od prípraviek (U6 až U11), žiakov (U12 – U15), dorastencov (U16 – U19) a taktiež pre ženské výbery všetkých kategórií (WU11, WU15, WU19 i ženy).

Mládežnícke výbery ŠK Slovan dosiahli v minulom roku významné úspechy. Starší dorastenci, starší žiaci, ženy i žiačky získali majstrovské tituly a naši starší dorastenci úspešne reprezentovali Slovensko v mládežníckej Lige majstrov. V Akadémii máme viacero mládežníckych reprezentantov Slovenska a tí najlepší mladí hráči si už otvorili dvere do A-mužstva.

Aj s vašou podporou môžeme ďalej zlepšovať podmienky pre našu mládež. Stačí, ak poukážete 2 % zo zaplatenej dane a aj touto formou podporíte svoj klub. Ďakujeme vám.

 

Postup poukázania 2 % z dane za rok 2019 pre Akadémiu ŠK Slovan*

A. ZAMESTNANEC

1. Ak ste požiadali do 15.2.2020 zamestnávateľa o vykonaní ročného zúčtovania zaplatenných predavkov na daň, následne požiadajte zamestnávateľa o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane, z potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2 % zo zaplatenej dane.

2. Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby. Pozorne vyplňte údaje o vybranom prijímateľovi a sumu, ktorú chcete poukázať.

3. Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby doručte do 30. apríla 2020 Daňovému úradu. 

B. FYZICKÉ OSOBY, KTORÉ SI SAMÉ PODÁVAJÚ DAŇOVÉ PRIZNANIE ZA ROK 2019

V daňovom priznaní typu A, resp. v daňovom priznaní typu B sú už uvedené kolónky na poukázanie 2 % z dane v prospech prijímateľa. Opäť je potrebné pozorne vyplniť údaje o prijímateľovi.

 

Identifikačné údaje Akadémie ŠK Slovan Bratislava

Názov: Futbalová akadémia ŠK SLOVAN

Právna forma: občianske združenie

IČO: 00681997

Sídlo: Sasinkova 2635/5, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovenská republika

Č. účtu pre príjem z 2 % dane: SK39 1100 0000 0026 2204 3565

* zdroj informácií: www.rozhodni.sk

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.