Úvod Správy Slovnaft Cup Nadšený z reakcie fanúšikov

Nadšený z reakcie fanúšikov

Ibrahim Rabiu v rozhovore na aktuálne témy.

V Nitre sa hrala 80. minúta, keď Ján Kozák ml. pristúpil k svojmu poslednému striedaniu v zápase. Z ihriska stiahol Ibrahima Rabia, ktorého vystriedal Nono. Po tom, ako Ibrahim zamieril k postrannej čiare, ozval sa zo sektora našich fanúšikov zborový potlesk a pokrik „Ibi, Ibi!“ Pre nášho stredopoliara tento okamih veľa znamená a je motiváciou do ďalšej práce.

„V tej chvíli som bol nesmierne šťastný. Pre futbalistu neexistuje lepší pocit, ako keď cíti podporu a vie, že ho ľudia majú radi. Aj naši fanúšikovia sú v mojom srdci a v každom zápase sa snažím hrať pre nich. Verím, že nás budú podporovať vo väčšom počte na domácich i na vonkajších zápasoch,“ hovorí Ibrahim Rabiu.

Nigérijský stredopoliar zažil v nedeľu v Nitre svoj jarný debut. „Prvé minúty boli ťažké, v súťažnom zápase som nastúpil takmer po troch mesiacoch. Postupne som sa však cítil čoraz lepšie, i keď viem, že to ešte z mojej strany nebolo ideálne. Vážim si však šancu od trénera a budem ďalej tvrdo trénovať, aby som hral čoraz lepšie a lepšie. Najpodstatnejšie je, že sme v Nitre získali ako tím tri body a zvýšili sme náskok na čele tabuľky.“

Belasí vstúpili do anglického týždňa, od pondelka sa už pripravujú na stredajšie štvrťfinále domáceho pohára s Trenčínom. Na anglické týždne máme veľmi dobré a pekné spomienky ešte z jesennej časti. „Všetci sa tešíme, že aj počas týždňa hráme zápas,“ usmieva sa Ibrahim Rabiu, ktorý verí, že v pohári prejdeme cez Trenčín do ďalšieho kola. „S Trenčínom nás čaká náročný duel, aj oni sa na nás určite namotivujú a budú sa chcieť vytiahnuť. V hre je postup v pohári, čiže pôjde o veľa. My sme na dobrej, pozitívnej vlne, a chceme na to nadviazať aj s Trenčínom. Urobíme maximum, aby sme prešli do semifinále, popri ligovej súťaži totiž chceme byť úspešní aj v pohári,“ uzavrel Ibrahim Rabiu.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Už o dva týždne je tu opäť domáce derby!
Názory trénerov po zápase 22. kola Niké ligy 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (2:0).
ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava 2:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.