Úvod Správy Niké liga Teší víťazstvo v základnej časti aj ôsma nula v rade

Teší víťazstvo v základnej časti aj ôsma nula v rade

Názory trénerov po zápase 20. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (2:0).

Ján Kozák ml. (tréner Slovana): „Hlavne v prvom polčase mali obe mužstvá veľa brejkových situácií. Vzhľadom na to, akých kvalitných hráčov majú oba tímy, mohol byť stav oveľa vyšší. Riešenie týchto príležitostí však nebolo dostatočne pokojné a kvalitné. My sme dali dôležitý gól zo štandardky, ale prvý polčas sa mohol skončiť akokoľvek. Po prestávke sme už hru kontrolovali. Som rád, že proti dobrému ofenzívnemu mužstvu Trenčína sme vzadu udržali nulu. Už ôsmu v rade, čo je veľmi pozitívne. Verím, že ďalšie zápasy budú z našej strany ešte lepšie a v ofenzíve ukážeme ešte väčšiu kvalitu. Teší nás aj víťazstvo v základnej časti. Trenčínu prajem, aby postúpil do prvej šestky. Takéto zápasy chceme hrať aj v nadstavbe.“

Norbert Hrnčár (tréner Trenčína): „Rozhodla efektivita a kvalita v zakončení. Vypracovali sme si dosť šancí, aby sme strelili góly, ale nepremenili sme ich. Domáci dali dva góly, takže vyhrali.“