Úvod Správy Niké liga V sobotu na Tehelnom poli dve najlepšie ofenzívy a súťaž o jedinečnú cenu

V sobotu na Tehelnom poli dve najlepšie ofenzívy a súťaž o jedinečnú cenu

Fanúšikovia sa na zápase s Trenčínom môžu tešiť na veľmi zaujímavé súťaže.

V sobotu to na Tehelnom poli bude žiť na ihrisku i v hľadisku. Na trávniku si to rozdajú dve najlepšie ofenzívy v súťaži, belasí majú priemer 2,2 streleného gólu na zápas, Trenčín dal priemerne 1,9 gólu na jedno stretnutie. Pre fanúšikov sme pripravili sprievodné aktivity a atraktívne súťaže, v ktorých môžete získať vskutku jedinečnú a hodnotnú cenu.

Vstupenky

Vstupenky na zápas s Trenčínom sú v predaji nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

V deň zápasu si vstupenky vrátane zľavnených vstupeniek (deti do 15 rokov, dôchodcovia, ZŤP) budete môcť zakúpiť od 12:30 priamo na Tehelnom poli.

Polčasový kvíz s jedinečnou cenou

Počas polčasovej prestávky sa uskutoční vedomostný kvíz, do ktorého sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia na štadióne. Pre vyššiu úspešnosť v kvíze odporúčame pozorne čítať články na klubovom webe a v zápasovom bulletine.

Víťaz kvízu získa 2 VIP vstupenky na najbližší domáci zápas s Ružomberkom a ešte jednu absolútne originálnu cenu. Andraž Šporar sa totiž rozhodol, že svoju cenu pre víťaza ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy za november/december venuje fanúšikovi, ktorý zvíťazí v polčasovom kvíze. Fanúšik tak získa malú trofej určenú Andražovi a taktiež kopačky, prislúchajúce víťazovi tejto ankety.

Ešte pred stretnutím prebehne symbolická ceremónia s odovzdaním tejto ceny, pri ktorej Andraž prostredníctvom videa pozdraví všetkých slovanistov.

Pred stretnutím zároveň slávnostne pogratulujeme klubovej legende Jánovi Švehlíkovi k nedávnym 70. narodeninám.

Súťaž #20TISICOVKA

Všetci návštevníci zápasu starší ako 18 rokov sa pri vstupe na štadión môžu registrovať do súťaže #20TISICOVKA, ktorá je pokračovaním známej aktivity 20-tisícový strelec. Traja šťastlivci si cez prestávku vyskúšajú trávnik Tehelného poľa a budú mať k dispozícii 6 pokusov, aby zo značky pokutových kopov prekonali brankára Mr. Zera. Čím viac gólov súťažiaci dajú, tým vyššiu výhru získajú.

Fanshop

Od 12:00 bude na Tehelnom poli otvorený fanshop ŠK Slovan, kde budú v predaji dva nové klubové šály, kolekcia adidas Slovan (detská, ženská, mužská), kolekcia Slovan lifestyle (detská, ženská, mužská), kniha 100 ROKOV KLUBU i dokument ku klubovej storočnici (USB i DVD).

Vo fanshope budú v predaji aktuálne dresy, ktoré si budete môcť priamo na mieste nechať potlačiť podľa vášho priania. V predaji budú aj dresy veľkostí 2XL a 3XL, platba je možná hotovosťou i platobnou kartou.

Detský sektor

Premiéru bude mať detský sektor (B101), kde sa deti zo základných škôl a športových klubov môžu tešiť na pekný suvenír Slovana a môžu sa zapojiť do súťaže o najlepší transparent. Deti na zápase pozdravia ďalších fanúšikov na štadióne prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky.

Základné školy a športové kluby si bezplatné vstupenky do detského sektora môžu naďalej rezervovať mailom na deti@skslovan.com

Nová aktivita pre držiteľov permanentiek

Dvaja vyžrebovaní permanentkári si v sobotu premiérovo užijú novú aktivitu, ktorú klub pripravil na jarnú časť. Títo fanúšikovia si najprv pozrú pripravenú kabínu mužstva, potom budú priamo z ihriska sledovať rozcvičku a podajú si ruku s hráčmi, a samotný zápas budú sledovať z priestorov VIP Silver* spolu s legendami Slovana.