Úvod Správy Fanúšikovia Ukážme našu silu na ihrisku i na tribúnach!

Ukážme našu silu na ihrisku i na tribúnach!

Pokyny pre fanúšikov pred derby v Trnave.

Už zajtra sa začína jarná časť sezóny 2019/20, slovanisti sa v prvom jarnom kole predstavia v Trnave. Tešíme sa, že do Trnavy sa naši priaznivci chystajú vo veľkom počte a sme presvedčení, že vaša podpora určite hráčom pomôže. Prinášame niekoľko pokynov a taktiež výzvu smerom k fanúšikom.

Vstupenky

ŠK Slovan má k dispozícii posledných 150 vstupeniek do sektora hostí. Zostávajúce vstupenky budú v predaji v deň zápasu od 13:30 v pokladnici pred sektorom hostí na štadióne v Trnave. Cena je 10 eur a predávať sa budú na meno a priezvisko.

Pokyny pre fanúšikov

Keďže bol zápas označený ako rizikový, sú vstupenky do sektora hostí vystavené na meno a priezvisko. Pripomíname, aby ste pre prípad kontroly zo strany usporiadateľskej služby mali pri sebe platný preukaz totožnosti.

Na štadióne je potrebné riadiť sa platným Návštevným poriadkom a rešpektovať pokyny usporiadateľskej služby. Aj na základe výstupov z bezpečnostnej porady vopred upozorňujeme na prísny zákaz používania pyrotechniky, petárd či delobuchov.

Presun fanúšikov

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan avizuje spoločný presun vlakom, stretnutie na stanici ŽST Nové Mesto je o 11:15 a odchod vlaku o 12:15. Príspevok na vlak je 7 eur. Zo stanice v Trnave sa fanúšikovia spoločne presunú na štadión.

Fanklub Slovanista organizuje autobusový zájazd, ktorý je už vypredaný.

Ukážme našu silu a jednotu

Tešíme sa, že viac než 1000 fanúšikov vycestuje do Trnavy, vaša podpora bude pre celé mužstvo veľmi dôležitá. Veríme, že spoločne ukážeme našu silu na ihrisku i na tribúnach a spoločne zvládneme derby k radosti všetkých slovanistov.

Chceme vyzvať všetkých fanúšikov Slovana, aby sa na derby zdržali nenávistných pokrikov, používania pyrotechniky, petárd či delobuchov. Aj hráči chcú, aby ste ich mohli na štadióne podporovať počas celého zápasu a aby ste opäť ukázali, že ste na Slovensku najlepší. Naši chalani na ihrisku odvedú maximum, aby vás potešili hrou a výsledkom. 

ĎAKUJEME a Slovan do toho!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Čo si má fanúšik predstaviť pod individuálnymi tréningovými plánmi našich hráčov?
Dávid Holman v uplynulom týždni dovŕšil 27 rokov.

Neprehliadnite

Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.
Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.