Úvod Správy Transfery Dejan Dražič na polročné hosťovanie do Poľska

Dejan Dražič na polročné hosťovanie do Poľska

Srbský ofenzívny stredopoliar strávi zvyšok sezóny v poľskom klube Zaglebie Lubin.

Dejan Dražič bude v jarnej časti ročníka 2019/20 hosťovať v aktuálne desiatom tíme poľskej Ekstraklasy Zaglebie Lubin. Srbský ofenzívny univerzál tak má pri silnej konkurencii v Slovane možnosť získať pravidelnú hernú prax a v lete bude mať šancu opäť zabojovať o svoje miesto v najúspešnejšom slovenskom klube. 

„V ofenzíve máme aktuálne silnú konkurenciu a v jarnej časti nás čaká menej zápasov než na jeseň. Aj počas sústredenia v Turecku i v úvodných jarných dueloch sa ukázalo, že tréneri v ofenzíve preferovali iných hráčov a Dejan dostával v zápasoch menší priestor. Preto sme sa rozhodli pre polročné hosťovanie v kvalitnej poľskej lige, keďže v lete chceme mať všetkých hráčov rozohraných a pripravených na novú sezónu. Záujem prejavilo Zaglebie Lubin, kde pôsobí náš bývalý tréner Martin Ševela, ktorý Dejana dobre pozná. Veríme, že na hosťovaní odohrá Dejan čo najviac zápasov a v lete príde dobre pripravený, aby mohol zabojovať o svoje miesto v tíme,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Dejanovi na hosťovaní držíme palce a veríme, že sa mu v Poľsku bude dariť.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.