Úvod Správy Fanúšikovia Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Autogramiáda celého mužstva sa uskutoční vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL.

Ešte pred začiatkom jarnej časti sa môžete tešiť na osobné stretnutie so všetkými hráčmi aktuálneho kádra. Vo štvrtok 13. februára o 17:00 sa v priestoroch OC CENTRAL uskutoční autogramiáda Slovana Bratislava, na ktorú vás srdečne pozývame. Samotný program podujatia sa však začne už skôr.

Presne 62 dní ubehlo od posledného súťažného zápasu belasých a mnohí priaznivci už určite začínajú pociťovať hlad po futbale. Aj naši hráči, ktorí po sústredení v Turecku už trénujú v domácich podmienkach, sa opäť tešia na podporu skvelých fanúšikov.

Aj preto príde celé mužstvo vo štvrtok 13. februára do OC CENTRAL, kde sa hráči stretnú s fanúšikmi a rozdajú im svoje podpisy a prípadne sa na pamiatku odfotia. Hráči budú podpisovať úplne nové podpisové karty v dizajne, kde je na zadnej strane v pozadí fotografia plného Tehelného poľa a pre každého fanúšika je pripravený veľký plagát celého mužstva. Na autogramiáde sa budete môcť prvýkrát stretnúť aj so zimnými posilami Alenom Ožboltom, Lucasom Lovatom, Ezekielom Hentym či s mladíkmi Filipom Lichým, Žanom Medvedom a Alenom Mustafičom.

Tešiť sa môžete aj na ďalšie sprievodné aktivity. Ešte pred začiatkom autogramiády sa uskutoční atraktívny súboj na Xboxe vo FIFA, keď sa do hry zapoja aj naši futbalisti a vytvoria tímy s fanúšikmi. Vo finále sa k fanúšikom pridajú naši hráči Mišo Šulla a Jurij Medveděv. Medzi ďalšie aktivity patrí stolný futbal, vedomostný kvíz o ŠK Slovan, rôzne súťaže a celý program bude v réžii moderátora Jakuba. Pre tých, ktorí uspejú v rôznych súťažiach, sú pripravené zaujímavé suveníry ŠK Slovan a takisto aj vstupenky na prvý domáci zápas jarnej časti proti AS Trenčín. Celú akciu určite oživia krásne dievčatá z Angels cheerleaders.

Program autogramiády:

14:00 Registrácia súťažiacich do FIFA turnaja na mieste (počet súťažiacich je limitovaný)

14:30 Kvalifikácia FIFA turnaja na Xbox (zápasy premietané na LED obrazovke)

16:00 Moderátor Jakub – súťaže, kvíz, vystúpenia Angels cheerleaders

16:30 Finálový zápas FIFA turnaja (dvaja finalisti z kvalifikácie turnaja sa stretnú proti sebe a navyše získajú posilu do svojho tímu a to hráča A-mužstva. Pre oboch finalistov pripravený dres s podpisom od hráča v jeho tíme)

17:00 Príchod hráčov a hlavného trénera a začiatok autogramiády

18:00 Ukončenie autogramiády

Tešíme sa na vás vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.
Belasí sú už istými víťazmi základnej časti a do nadstavby o titul pôjdu z prvého miesta.
Dávid Holman v rozhovore po zápase s Trenčínom.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.