Úvod Správy Prípravné zápasy Generálka splnila účel, remíza je cenná

Generálka splnila účel, remíza je cenná

Hodnotenie trénera po piatkovom prípravnom dvojzápase s Ludogorcom Razgrad (1:1) a Freibergom (0:1).

Ján Kozák ml. o zápase s Ludogorcom: „Stretli sme sa s výborným súperom, bol to veľmi dobrý duel, v ktorom oba tímy ukázali svoju kvalitu. Myslím si, že z našej strany tam bolo veľa dobrých vecí, no zároveň aj chybičky, na ktorých budeme musieť ešte popracovať. Remíza je cenná, veď Ludogorec je účastník jarnej vyraďovacej fázy Európskej ligy a má vysokú kvalitu. Ako generálka na jarnú časť splnil tento zápas svoj účel a som veľmi rád, že sme ho odohrali. Hráči opäť ukázali, že v tíme máme kvalitu, a keď k nej pridajú patričné nasadenie a nechajú na ihrisku všetko, môžeme odohrať dobré a vyrovnané duely aj s kvalitnými európskymi súpermi. Dôležité je, že nikto sa nezranil a späť na Slovensko môžeme cestovať s prevahou pozitív, ktoré sústredenie prinieslo.“

Ján Kozák ml. o zápase s Freibergom: „Tento zápas je ťažké hodnotiť. Asi prvýkrát počas môjho pôsobenia pri tíme som sklamaný z prístupu aj výkonu . Najmä k prvému polčasu hráči nepristúpili tak ako mali, a potom to takto vyzerá, že ak nedáte do hry sto percent, tak sa trápite aj s papierovo slabším súperom. Cez polčas sme prestriedali, zahrali si hráči z U19, ktorí sa snažili, no celkovo to nebol vydarený zápas. Pozitívne je asi len to, že aj títo mladí futbalisti z dorastu si vyskúšali mužský futbal.

Vstupenky na záverečné dva domáce zápasy sezóny.
Chceš byť novým Ninom Marcellim? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.