Úvod Správy Vstupenky Predaj vstupeniek na derby v Trnave!

Predaj vstupeniek na derby v Trnave!

Informácie o predaji vstupeniek na zápas FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava.

Jarná časť sezóny odštartuje 155. pokračovaním najväčšieho slovenského derby, ktoré sa odohrá v nedeľu 16. februára o 15:00 v Trnave. Belasí ťahajú so Spartakom sériu štyroch víťazstiev v rade a pri snahe o jej predĺženie budú potrebovať aj podporu fanúšikov.

ŠK Slovan dostal k dispozícii celkom 1000 vstupeniek do sektora hostí, z toho už takmer 740 je vypredaných alebo zarezervovaných. Počas sobotňajšieho predaja vstupeniek cez fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan sa dokopy predalo takmer 600 vstupeniek a cca 140 je zarezervovaných pre fanklub Slovanista a pre mimobratislavských fanúšikov. Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 10 €. Preto neváhajte a zabezpečte si vstupenku hneď v stredu 12.2. V prípade, že sa 1.000 vstupeniek vypredá, požiadame domáci klub o ďalšie vstupenky, ktoré nám prisľúbili na bezpečnostnej porade k zápasu.

Predaj vstupeniek na Tehelnom poli

Predaj vstupeniek bude v pokladnici štadióna Tehelné pole (na námestí štadióna od ulíc Bajkalská a Kalinčiakova) prebiehať v nasledovných dňoch:

Streda 12. februára od 16:00 do 19:00

Štvrtok 13. februára od 16:00 do 19:00

Piatok 14. februára od 16:00 do 19:00

Zápas bol vyhlásený ako rizikový, vstupenky do sektora hostí sa teda budú predávať na meno a priezvisko s následnou kontrolou oproti preukazu totožnosti pri vstupe na štadión. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa.

Ako na derby do Trnavy?

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan organizuje špeciálny vlak do Trnavy. Fanúšikovia sa stretávajú v nedeľu 16.2. o 11:15 na bratislavskej vlakovej stanici ŽST Nové Mesto. Odchod vlaku je o 12:15. Viac informácii nájdete na FB Ultras Slovan
Oficiálny fanklub Slovanista organizuje autobusový zájazd do Trnavy. Aktuálne je však už kapacita autobusového zájazdu maximálne naplnená. Viac informácii nájdete na www.slovanista.sk .

Mimobratislavskí fanúšikovia

Fanúšikovia Slovana z celého Slovenska, ktorí nemajú možnosť kúpiť si vstupenky v Bratislave, si môžu vstupenky zarezervovať oddnes mailom na fanusik@skslovan.com. V maile je potrebné uviesť meno a priezvisko, telefónny kontakt a lokalitu, odkiaľ fanúšik pochádza.

Jedným mailom môžete zarezervovať vstupenky aj pre viac fanúšikov, ku každému je však potrebné uviesť meno a priezvisko. Mailové rezervácie je možné posielať najneskôr do stredy 12. februára do 10:00. Po tomto termíne už klub nebude reflektovať na žiadne rezervácie.

Mimobratislavskí fanúšikovia si vstupenky budú môcť prebrať v deň zápasu od 13:30 pred sektorom hostí v Trnave. O podrobnostiach budeme bližšie informovať.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.