Úvod Správy Prípravné zápasy Ožbolt: Už čoskoro naplno

Ožbolt: Už čoskoro naplno

Alen Ožbolt sa už teší na prvé minúty v prípravných zápasoch.

Spolu so Žanom Medvedom boli predstavení ako prvé zimné posily, pričom obaja hneď cestovali s mužstvom do Turecka. Alen Ožbolt pre menšie zdravotné ťažkosti vynechal doterajšie prípravné duely, už čoskoro však začne naplno trénovať a nevie sa dočkať prvých minút v belasom drese.

Dôležité je, že zranenie Ožbolta nebolo vážne. „Trápilo ma koleno, pociťoval som bolesť a nevedel som prísť na príčinu problému. Absolvoval som niekoľko vyšetrení v nemocnici, ktoré preukázali mierny zápal, čiže nič vážne. Potreboval som len čas, nemalo zmysel niečo urýchliť a privodiť si zranenie, ktoré by ma vyradilo z hry na dlhší čas. Trénoval som individuálne a teraz sa už cítim oveľa lepšie,“ vyhlásil slovinský útočník, ktorý prišiel z Lokomotivu Plovdiv a v aktuálnej sezóne dal 8 gólov.

Zostávajúce dni na sústredení chce využiť na to, aby čím skôr dohnal tréningový výpadok a mohol byť platnou súčasťou mužstva v jarnej časti. Belasí budú opäť potrebovať góly a práve Alen má všetky predpoklady na to, aby ich pravidelne dával. „Pokiaľ bude všetko v poriadku, tak od zajtra by som mal začať naplno trénovať s mužstvom. Rád by som si v Turecku pripísal aj prvé minúty v zápase, no uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Sám som zvedavý, aké to bude hrať po boku nových spoluhráčov. Teším sa na najbližšie dni a urobím maximum, aby som sa čím skôr vrátil do optimálnej formy a bol pripravený na jarnú časť.“

Naša zimná akvizícia bude nosiť dres s číslom 12. Zdá sa, že do tímu zapadol dobre a pochvaľuje si aj sústredenie v Turecku. „Máme k dispozícii také podmienky, aby sme mysleli len na futbal a čo najlepšie sa pripravili na jarnú časť. Sme odhodlaní urobiť každý deň a každý týždeň krok dopredu a veríme, že naša snaha bude odmenená aj výsledkami v súťažných zápasoch,“ uzavrel Alen Ožbolt.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Unikátny dokument si budú môcť všetci slovanisti pozrieť počas Veľkej noci.
Róbert Vittek dnes oslavuje svoje 38. narodeniny.
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.