Úvod Správy Fanúšikovia Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Belasí vás pozývajú na autogramiádu!

Autogramiáda celého mužstva sa uskutoční vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL.

Ešte pred začiatkom jarnej časti sa môžu fanúšikovia ŠK Slovan tešiť na osobné stretnutie so všetkými hráčmi aktuálneho kádra. Vo štvrtok 13. februára o 17:00 sa v priestoroch OC CENTRAL uskutoční autogramiáda Slovana Bratislava, na ktorú vás už teraz srdečne pozývame. Samotný program podujatia sa však začne už skôr.

Presne 47 dní ubehlo od posledného súťažného zápasu belasých a mnohí priaznivci už určite začínajú pociťovať hlad po futbale. Aj naši hráči, ktorí momentálne tvrdo trénujú na sústredení v Turecku, sa opäť tešia na podporu skvelých fanúšikov.

Aj preto príde celé mužstvo vo štvrtok 13. februára do OC CENTRAL, kde sa hráči stretnú s fanúšikmi a rozdajú im svoje podpisy a prípadne sa na pamiatku odfotia. Hráči budú podpisovať úplne nové podpisové karty v dizajne, kde je na zadnej strane v pozadí fotografia plného Tehelného poľa a pre každého fanúšika je pripravený veľký plagát celého mužstva. Na autogramiáde sa budete môcť prvýkrát stretnúť aj so zimnými posilami Alenom Ožboltom, Lucasom Lovatom, Ezekielom Hentym či s mladíkmi Filipom Lichým, Žanom Medvedom a Alenom Mustafičom.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie sprievodné aktivity. Ešte pred začiatkom autogramiády sa uskutoční atraktívny súboj na xboxe vo FIFA, keď sa do hry zapoja aj naši futbalisti a vytvoria tímy s fanúšikmi. Medzi ďalšie aktivity patrí stolný futbal, vedomostný kvíz o ŠK Slovan, rôzne súťaže a celý program bude v réžii moderátora Jakuba. Pre tých, ktorí uspejú v rôznych súťažiach, sú pripravené zaujímavé suveníry ŠK Slovan a takisto aj vstupenky na prvý domáci zápas jarnej časti proti AS Trenčín. Celú akciu určite oživia krásne dievčatá z Angels cheerleaders.

Program autogramiády:

14:00 Registrácia súťažiacich do FIFA turnaja na mieste (počet súťažiacich je limitovaný)

14:30 Kvalifikácia FIFA turnaja na playstation (zápasy premietané na LED obrazovke)

16:00 Moderátor Jakub – súťaže, kvíz, vystúpenia Angels cheerleaders

16:30 Finálový zápas FIFA turnaja (dvaja finalisti z kvalifikácie turnaja sa stretnú proti sebe a navyše získajú posilu do svojho tímu a to hráča A-mužstva. Pre oboch finalistov pripravený dres s podpisom od hráča v jeho tíme)

17:00 Príchod hráčov a hlavného trénera a začiatok autogramiády

18:00 Ukončenie autogramiády

Tešíme sa na vás vo štvrtok 13. februára v OC CENTRAL

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Stiahnite si bulletin na dnešný zápas.

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.