Úvod Správy Vstupenky Jarná permanentka s množstvom výhod a novými aktivitami pre fanúšikov

Jarná permanentka s množstvom výhod a novými aktivitami pre fanúšikov

ŠK Slovan Bratislava spúšťa predaj jarnej permanentnej vstupenky.

Už o mesiac sa začína jarná časť sezóny, na Tehelnom poli sa môžeme tešiť na sedem atraktívnych ligových zápasov a prípadné domáce semifinále domáceho pohára. Belasí chcú obhájiť majstrovský titul a do jari vstúpia s oporami úspešného tímu, ktorý dosiahol úspechy na domácej i medzinárodnej scéne.

Pre fanúšikov, ktorí doteraz nevlastnili permanentnú vstupenku, sme pripravili výhodnú jarnú permanentku. Pri kúpe jarnej permanentky má fanúšik garantované miesto na všetky jarné domáce duely a v prepočte získava jeden zápas zdarma. V cene permanentky je aj prípadné domáce semifinále domáceho pohára.

Belasí na jar odohrajú dva domáce základnej časti s Trenčínom (22. februára o 14:00) a Ružomberkom (7. marca o 15:30) a následne päť duelov v nadstavbe o titul. Aktuálna tabuľka hovorí, že v nadstavbe sa na Tehelnom poli uskutočnia atraktívne súboje so Žilinou, Dunajskou Stredou, Spartakom Trnava, Ružomberkom a Michalovcami. 

Jarnú permanentku si môžete zakúpiť nepretržite on-line na Ticketmedia.sk.

Pre deti do 15 rokov, dôchodcov a ZŤP platí zľava 30 %. Zľavnené permanentky sú v predaji na oddelení ticketingu na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava), v prípade otázok nás môžete telefonicky kontaktovať na č. 02/44636363 alebo mailom na ticketing@skslovan.com.

Nové aktivity pre permanentkárov

Pre držiteľov celosezónnych a taktiež jarných permanentných vstupeniek sme pripravili nové, exkluzívne fanúšikovské aktivity. Verní fanúšikovia budú môcť spoznať hráčov a i celé mužstvo z úplne inej perspektívy ako doteraz.

Večera s hráčom Slovana

Každý mesiac bude vyžrebovaný jeden permanentkár, ktorého jeden z hráčov ŠK Slovan pozve na večeru. Fanúšik sa tak bude môcť pri dobrom jedle stretnúť s hráčom a bude ho môcť spoznať z úplne inej stránky, než počas zápasov z tribúny. Po spoločnej večeri vo vybranej reštaurácii hráč fanúšikovi venuje svoj originálny, podpísaný dres.

Zaži rozcvičku a predzápasovú atmosféru

Dvaja vyžrebovaní držitelia permanentiek si na každom domácom zápase Slovana vychutnajú jedinečný zážitok. Títo fanúšikovia si budú môcť priamo na ihrisku naživo pozrieť rozcvičku nášho tímu a budú tak naplno vtiahnutí do jedinečnej atmosféry predzápasových príprav. Súčasťou zážitku je návšteva pripravenej kabíny pred zápasom. Títo fanúšikovia budú zároveň pozvaní do priestorov VIP Silver*, kde si budú môcť zápas vychutnať spoločne s legendami a osobnosťami Slovana Bratislava, pre ktoré je tribúna VIP Silver* určená.

Magazín a predkupné právo

Permanentkárom garantujeme doručenie marcového i júnového vydania magazínu ŠK Slovan Bratislava a taktiež predkupné právo na svoje miesto na novú sezónu 2020/21.

Tieto aktivity a výhody sú určené majiteľom celosezónnych i jarných permanentiek.

 

Cenník permanentiek 

Kategória Sektory Cena Zľavnené (deti, dôchodcovia, ZŤP)
Premium A104 - A108 120 € 84 €
I. kategória A101 - A103, A109 - A110, A201 - A203 84 € 59 €
II. kategória B101 - B110, B201 - B209 72 € 50 €
III. kategória C202 - C206, D101 - D106, D205 - D208 60 € 42 €
Kotol (C-sektor) C101 - C104 48 € 34 €
VIP Gold V03 - V05 Gold 1200 € bez zľavy
VIP Silver V05 - V07 Silver 800 € bez zľavy
Deti do 6 rokov vstup zdarma bez nároku na miesto. 
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola Fortuna ligy 2021/22 FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 0:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vybav si kartu a nakupuj pohodlne cez internet.
ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.
Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.