Úvod Správy Fanshop Kniha a dokument k storočnici už dnes v predaji!

Kniha a dokument k storočnici už dnes v predaji!

Kniha i dokument budú v predaji pred zápasom s Bragou.

Ideálny darček pod vianočný stromček – aj tak by sa dali nazvať kniha a filmový dokument k storočnici najúspešnejšieho slovenského klubu.

Kniha 100 ROKOV KLUBU

Kniha ponúka na 640 stranách kompletný pohľad na históriu klubu vrátane štatistík, datovaných od roku 1919 až do júla 2019. V knihe nájdete presne 578 fotografií, z toho niekoľko desiatok takých, ktoré neboli doteraz nikdy zverejnené.

Kniha bude prvýkrát dostupná dnes vo fanshope na námestí štadióna a aj po skončení zápasu približne do 24:00. Vzhľadom na veľkosť knihy odporúčame kúpiť si ju až po zápase. Táto jedinečná publikácia bude vo fanshope dostupná každý deň podľa otváracích hodín (pondelok - sobota od 10:00 do 18:00). 

Cena knihy je 69,90 €, pre permanentkára zľava 10 % tak ako na všetky ďalšie produkty vo fanshope (je potrebné sa preukázať platnou permanentnou vstupenkou).

Knihu si môžete objednať aj on-line na https://shop.skslovan.com/ 

Od piatka bude kniha dostupná aj vo všetkých dobrých kníhkupectvách.

Dnes sa pred zápasom (počas rozcvičky) uskutoční slávnostný krst tejto publikácie. Krstnými otcami budú páni Jozef Kšiňan a Marián Slovák.

Filmový dokument 100 ROKOV KLUBU

Dokumentárny film 100 rokov klubu v takmer hodinovej minutáži pútavou formou mapuje najvýznamnejšie okamihy storočnej histórie najúspešnejšieho slovenského klubu.

Dokument bude na DVD nosiči v predaji dnes vo fanshope za 14,99 €. Pre permanentkárov platí zľava vo výške 10 %. Čoskoro bude dokument k dispozícii aj na USB.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.
Hlasovať môžete do stredy 1. apríla.
Vernon de Marco pozdravil našich fanúšikov.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.