Úvod Správy Charitatívne projekty Slovanisti na návšteve v detskom kardiocentre

Slovanisti na návšteve v detskom kardiocentre

Naši mladí futbalisti odovzdali deťom darčeky i finančný príspevok.

Nielen v predvianočnom období, ale aj počas celého roka by sme mali pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Túto skutočnosť si uvedomujú aj naši mladí futbalisti, ktorí navštívili malých pacientov v Detskom kardiocentre, pracovisku Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH).

Deti v kardiocentre navštívili naši starší dorastenci Dominik Dohnanský, Filip Lichý, Adam Matoš a Radovan Valentín spolu so šéftrénerom mládeže ŠK Slovan Vladimírom Gálom. Strávili s nimi spoločne čas, vykúzlili úsmev na ich tvári a odovzdali im vianočné darčeky.

Klub zároveň s prispením fondu solidarity od UEFA za účasť v mládežníckej Lige majstrov venoval Detskému kardiocentru finančný dar vo výške 1000 eur.

„Sme veľmi radi, že sme takto mohli pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Aj samotní mladí hráči sa k možnosti navštíviť Detské kardiocentrum postavili veľmi pozitívne a bolo vidno, že im osudy detských pacientov nie sú ľahostajné. V Slovane sa snažíme vychovávať nielen kvalitných futbalistov, ale aj rozhľadených a inteligentných ľudí, čo sa prejavilo aj v tomto prípade. Veríme, že darčeky i finančný dar deťom pomôžu a že sme im aspoň sčasti spríjemnili predvianočné obdobie,“ vyhlásil šéftréner mládeže Vladimír Gála.

Foto: NÚSCH

Slovan TV
Aktuálne novinky
Priamy prenos z prípravného zápasu na sústredení v Turecku.
Slovanisti sa v sobotu o 10:00 stretnú s Rubinom Kazaň.
Novou posilou belasých je Ezekiel Henty.

Neprehliadnite

Novou posilou belasých je Ezekiel Henty.
ŠK Slovan zrealizoval najväčší prestup v histórii Slovenska.
Fanúšikom ponúkame prehľad viacerých zaujímavostí o novom štadióne Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.