Úvod Správy Charitatívne projekty Slovanisti na návšteve v detskom kardiocentre

Slovanisti na návšteve v detskom kardiocentre

Naši mladí futbalisti odovzdali deťom darčeky i finančný príspevok.

Nielen v predvianočnom období, ale aj počas celého roka by sme mali pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Túto skutočnosť si uvedomujú aj naši mladí futbalisti, ktorí navštívili malých pacientov v Detskom kardiocentre, pracovisku Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH).

Deti v kardiocentre navštívili naši starší dorastenci Dominik Dohnanský, Filip Lichý, Adam Matoš a Radovan Valentín spolu so šéftrénerom mládeže ŠK Slovan Vladimírom Gálom. Strávili s nimi spoločne čas, vykúzlili úsmev na ich tvári a odovzdali im vianočné darčeky.

Klub zároveň s prispením fondu solidarity od UEFA za účasť v mládežníckej Lige majstrov venoval Detskému kardiocentru finančný dar vo výške 1000 eur.

„Sme veľmi radi, že sme takto mohli pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Aj samotní mladí hráči sa k možnosti navštíviť Detské kardiocentrum postavili veľmi pozitívne a bolo vidno, že im osudy detských pacientov nie sú ľahostajné. V Slovane sa snažíme vychovávať nielen kvalitných futbalistov, ale aj rozhľadených a inteligentných ľudí, čo sa prejavilo aj v tomto prípade. Veríme, že darčeky i finančný dar deťom pomôžu a že sme im aspoň sčasti spríjemnili predvianočné obdobie,“ vyhlásil šéftréner mládeže Vladimír Gála.

Foto: NÚSCH

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Dá sa povedať, že tohtoročná pohárová Európa sa pre belasých začína až dnes. Všetko čo potrebujete vedieť o zápase 2. kola kvalifikácie Európskej ligy nájdete vo videu.

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.