Úvod Správy Slovnaft Cup Pozývame na pohár so Žilinou, pre každého fanúšika pripravený darček

Pozývame na pohár so Žilinou, pre každého fanúšika pripravený darček

ŠK Slovan v stredu o 18:30 privíta v osemfinále Slovnaft Cup-u Žilinu.

Belasí v tejto sezóne stále hrajú v troch súťažiach a veľký význam prikladajú aj domácemu poháru. Po vyradení troch súperov z nižších súťaží nás čaká väčšia výzva. V dohrávke osemfinále privítame Žilinu, s ktorou sme sa len v nedeľu stretli v ligovom zápase.

Úvodný výkop osemfinálového duelu je v stredu 4. decembra o 18:30 na Tehelnom poli. Vstupenky sú od 4 eur v predaji on-line na Ticketmedia.sk a osobne v deň zápasu od 17:00 v pokladnici na Tehelnom poli.

Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Môžeme sa tešiť na súboj najúspešnejšieho slovenského klubu vôbec a druhého najúspešnejšieho slovenského klubu novodobej histórie. V pohári sa nám so Žilinou v posledných sezónach darilo. Od roku 2011 sme sa s ňou stretli dvakrát vo finále, raz v semifinále a raz vo štvrťfinále. Vždy postúpili belasí.

V aktuálnej sezóne sme so Žilinou v lige dvakrát remizovali (1:1 doma a 0:0 vonku). Pohárový duel však už musí mať víťaza, pričom v prípade nerozhodného výsledku okamžite nasleduje rozstrel zo značky bieleho bodu. „Zápas v Žiline nám ukázal cestu ako tohto súpera zdolať. V pohári musíme byť koncentrovanejší vo finálnej fáze. Šance určite prídu, no treba ich premeniť. Doma na Tehelnom poli nám to padá, veríme, že vo väčšom počte prídu aj fanúšikovia a podporia nás. Chceme postúpiť, aby sme aj na jar boli v hre o pohárovú trofej,“ povedal Erik Daniel.

Belasí do osemfinále prešli cez Liptovskú Štiavnicu (4:0), Oravskú Porubu (7:0) a Bardejov (5:2), Žilina postupne vyradila Lipany (1:0), Starú Ľubovňu (3:2) i Nové Mesto nad Váhom (4:0).

Partnerom zápasu je VARTA. Každý fanúšik sa pri odchode zo štadióna po zápase môže tešiť na darček od spoločnosti VARTA v hodnote 3 eurá.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Už o dva týždne je tu opäť domáce derby!
Názory trénerov po zápase 22. kola Niké ligy 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (2:0).
ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava 2:0.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.