Úvod Správy Fortuna liga Vezmi svojho blízkeho na zápas so Sereďou

Vezmi svojho blízkeho na zápas so Sereďou

Pre držiteľov permanentiek sme pripravili špeciálnu akciu aj na duel so Sereďou.

Držitelia permanentných vstupeniek ŠK Slovan Bratislava môžu na aj na najbližší ligový duel so Sereďou (sobota 23. novembra o 16:00) využiť akciu Vezmi svojho blízkeho. Každý permanentkár môže na tieto zápasy vziať so sebou bezplatne ďalšieho fanúšika.

Ako si túto akciu uplatníte?

Uplatnenie tejto akcie je úplne jednoduché. Je potrebné, aby ste na štadión prišli spolu s fanúšikom, ktorého chcete bezplatne vziať na svoju permanentku. Pred turniketom oslovíte pracovníka bezpečnostnej služby, ktorému sa preukážete platnou permanentkou. Následne vojdete cez turniket so svojou permanentkou a fanúšika vpustí cez turniket pracovník SBS.

Fanúšik, ktorého vezmete so sebou, má voľné sedenie, t.j. môže si sadnúť aj vedľa miesta, kde máte svoju permanentnú vstupenku. Pokiaľ však na tomto mieste bude iný fanúšik s permanentnou vstupenkou alebo zápasovou vstupenkou, je nutné toto miesto uvoľniť.

Týmto všetkých priaznivcov žiadame, aby si pri očakávanej návštevnosti (Tehelné pole nebude vypredané) vyšli v ústrety a spoločne si užili oba zápasy.

Pre tento krok (voľné sedenie) pre fanúšikov, ktorých vezmú permanentkári v rámci akcie Vezmi svojho blízkeho sme sa rozhodli z dôvodu, aby permanentkár a fanúšik, ktorého vezme bezplatne so sebou, nesedeli v úplne iných častiach štadióna, ale aby si zápasy Slovana užili spoločne.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozitívne správy z tábora belasých.
Alen Ožbolt v rozhovore pred zápasom v Zlatých Moravciach.
Prinášame informácie pre fanúšikov, ktorí sa chystajú vycestovať a podporiť Slovan v Zlatých Moravciach.

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.