Úvod Správy Juniori Juniori statočne vzdorovali, no jeseň uzavreli prehrou

Juniori statočne vzdorovali, no jeseň uzavreli prehrou

Juniori Slovana Bratislava prehrali v Skalici 1:3.

Juniori Slovana Bratislava v 17. kole II. ligy prehrali v Skalici 1:3. Belasí v prvom polčase dvakrát inkasovali, keď z pokutového kopu skóroval Opiela a druhý gól Skalice dosiahol Hollý. Po prestávke sa naši mladíci snažili o kontaktný gól, no od 64. minúty dohrávali v početnom oslabení, keď bol vylúčený brankár Matúš Ružinský. Do hry tak išiel náhradný brankár Tomáš Rybár, ktorý vystriedal Daniela Filipa Mašuloviča. V 74. minúte belasí aj v oslabení oživili šance bodovať, keď sa v druhom zápase po sebe presadil Georgios Tzovaras. V závere už naši juniori vrhli všetky sily do útoku, no miesto vyrovnávajúceho gólu tretíkrát inkasovali.

Naši juniori strávia zimnú prestávku na 15. mieste tabuľky so ziskom 14 bodov, strata na prvú nezostupovú priečku je štvorbodová.

MFK Skalica - ŠK Slovan Bratislava juniori 3:1 (2:0)

Góly: 16. Opiela (z 11 m), 39. Hollý, 84. Šebesta - 74. Tzovaras

Žlté karty: 35. Schlossár, 47. Mašulovič (obaja Slovan)

Červená karta: 64. Ružinský

Rozhodovali: Kišš - Kováč, Košecký

Návšteva: 375 divákov

Skalica: Junas - Hlavatovič, Milota, Popovič, Nagy, Opiela, Mášik, Frimmel, Šebesta (90. Frühauf), Švrček, Hollý (84. Pospíšil)

Slovan: Ružinský - Borovský, Čikoš, Čech, Kozlovský - Habodasz (46. Baláž), Schlossár - Hubert, Mašulovič (66. Rybár), Jackuliak (78. Haramia) - Tzovaras