Úvod Správy Európska liga Dôležité pokyny pre fanúšikov

Dôležité pokyny pre fanúšikov

Informácie pre fanúšikov Slovana Bratislava, ktorí podporia Slovan v Anglicku.

Po predzápasovej organizačnej porade prinášame najdôležitejšie informácie pre fanúšikov belasých, ktorí dnes podporia Slovan priamo na zápase Európskej ligy vo Wolverhamptone.

Predaj vstupeniek

Predaj vstupeniek bude prebiehať od 15:30 do 18:00 v Bluebrick Pub-e. Vstupenky sa budú predávať výhradne na meno a priezvisko po predložení platného preukazu totožnosti. Cena vstupenky je 24 € (platba možná len v eurách).

Zdôrazňujeme, že priamo pred sektorom hostí sa už žiadne vstupenky za žiadnych okolností predávať nebudú.

Stretávka fanúšikov

Stretávka fanúšikov bude od 15:30 do 18:00 v Bluebrick Pub neďaleko od štadióna. Fanúšikovia sa o 18:00 spoločne presunú na štadión Molineux, ktorého brány sa otvárajú o 18:30.

Bezpečnostné pokyny

Pri presune na štadión i priamo na štadióne je nulová tolerancia pyrotechniky. Použitie pyrotechniky sa vo Veľkej Británii klasifikuje ako trestný čin. Bezpečnostné zložky avizujú prísnu kontrolu používania pyrotechniky, v prípade porušenia tohto zákona majú právo zadržať daného jednotlivca.

Na zápase je nulová tolerancia akýchkoľvek rasistických, nenávistných či xenofóbnych pokrikov. Fanúšikov dôrazne vyzývame, aby sa zdržali akéhokoľvek nešportového správania, aby klubu a sebe nespôsobili ďalšie disciplinárne tresty.

Pred vstupom do sektora hostí prebehne kontrola vlajok a choreografie.

Výzva

Tešíme sa, že prídete povzbudiť naše mužstvo na Britské ostrovy v takom peknom počte a vážime si vašu podporu. O to viac apelujeme na všetkých priaznivcov, aby sa zdržali akýchkoľvek nešportových prejavov či pokrikov a používania pyrotechniky. Veríme, že je naším spoločným záujmom v maximálnej miere podporiť hráčov v ťažkom zápase a vyhnúť sa ďalším disciplinárnym trestom.

SPOLU SME SLOVAN!

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Aktuálne informácie z A-tímu Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Súperom belasých v semifinále Slovnaft Cup-u bude FC ViOn Zlaté Moravce.
Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.