Úvod Správy Vstupenky Vezmi svojho blízkeho na najbližšie zápasy

Vezmi svojho blízkeho na najbližšie zápasy

Pre držiteľov permanentiek sme pripravili špeciálnu akciu na zápasy so Senicou a Sereďou.

Držitelia permanentných vstupeniek ŠK Slovan Bratislava môžu na najbližšie ligové zápasy so Senicou (sobota 2. novembra o 17:00) a Sereďou (sobota 23. novembra o 16:00) využiť akciu Vezmi svojho blízkeho. Každý permanentkár môže na tieto zápasy vziať so sebou bezplatne ďalšieho fanúšika.

Ako si túto akciu uplatníte?

Uplatnenie tejto akcie je úplne jednoduché. Je potrebné, aby ste na štadión prišli spolu s fanúšikom, ktorého chcete bezplatne vziať na svoju permanentku. Pred turniketom oslovíte pracovníka bezpečnostnej služby, ktorému sa preukážete platnou permanentkou. Následne vojdete cez turniket so svojou permanentkou a fanúšika vpustí cez turniket pracovník SBS.

Fanúšik, ktorého vezmete so sebou, má voľné sedenie, t.j. môže si sadnúť aj vedľa miesta, kde máte svoju permanentnú vstupenku. Pokiaľ však na tomto mieste bude iný fanúšik s permanentnou vstupenkou alebo zápasovou vstupenkou, je nutné toto miesto uvoľniť.

Týmto všetkých priaznivcov žiadame, aby si pri očakávanej návštevnosti (Tehelné pole nebude vypredané) vyšli v ústrety a spoločne si užili oba zápasy.

Pre tento krok (voľné sedenie) pre fanúšikov, ktorých vezmú permanentkári v rámci akcie Vezmi svojho blízkeho sme sa rozhodli z dôvodu, aby permanentkár a fanúšik, ktorého vezme bezplatne so sebou, nesedeli v úplne iných častiach štadióna, ale aby si zápasy Slovana užili spoločne.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola Fortuna ligy 2021/22 FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 0:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vybav si kartu a nakupuj pohodlne cez internet.
ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.
Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.