Úvod Správy Vstupenky Vezmi svojho blízkeho na najbližšie zápasy

Vezmi svojho blízkeho na najbližšie zápasy

Pre držiteľov permanentiek sme pripravili špeciálnu akciu na zápasy so Senicou a Sereďou.

Držitelia permanentných vstupeniek ŠK Slovan Bratislava môžu na najbližšie ligové zápasy so Senicou (sobota 2. novembra o 17:00) a Sereďou (sobota 23. novembra o 16:00) využiť akciu Vezmi svojho blízkeho. Každý permanentkár môže na tieto zápasy vziať so sebou bezplatne ďalšieho fanúšika.

Ako si túto akciu uplatníte?

Uplatnenie tejto akcie je úplne jednoduché. Je potrebné, aby ste na štadión prišli spolu s fanúšikom, ktorého chcete bezplatne vziať na svoju permanentku. Pred turniketom oslovíte pracovníka bezpečnostnej služby, ktorému sa preukážete platnou permanentkou. Následne vojdete cez turniket so svojou permanentkou a fanúšika vpustí cez turniket pracovník SBS.

Fanúšik, ktorého vezmete so sebou, má voľné sedenie, t.j. môže si sadnúť aj vedľa miesta, kde máte svoju permanentnú vstupenku. Pokiaľ však na tomto mieste bude iný fanúšik s permanentnou vstupenkou alebo zápasovou vstupenkou, je nutné toto miesto uvoľniť.

Týmto všetkých priaznivcov žiadame, aby si pri očakávanej návštevnosti (Tehelné pole nebude vypredané) vyšli v ústrety a spoločne si užili oba zápasy.

Pre tento krok (voľné sedenie) pre fanúšikov, ktorých vezmú permanentkári v rámci akcie Vezmi svojho blízkeho sme sa rozhodli z dôvodu, aby permanentkár a fanúšik, ktorého vezme bezplatne so sebou, nesedeli v úplne iných častiach štadióna, ale aby si zápasy Slovana užili spoločne.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Dá sa povedať, že tohtoročná pohárová Európa sa pre belasých začína až dnes. Všetko čo potrebujete vedieť o zápase 2. kola kvalifikácie Európskej ligy nájdete vo videu.

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.