Úvod Správy Európska liga Veľké poďakovanie deťom, školám a futbalovým klubom za fantastickú atmosféru a za získanie slovenského rekordu!

Veľké poďakovanie deťom, školám a futbalovým klubom za fantastickú atmosféru a za získanie slovenského rekordu!

ĎAKUJEME!

Na Tehelné pole včera prišlo 19 300 detí z celého Slovenska, ktoré vytvorili úžasnú a neopakovateľnú atmosféru. Aj napriek prehre 1:2 proti Wolverhamptonu naši hráči boli viac ako vyrovnaným súperom a aj vďaka „našim“ deťom podali maximálny výkon. Veríme, že aj včerajší nádherný futbalový večer privedie k futbalu ďalších mladých fanúšikov, ktorí budú navštevovať naše zápasy.

Už dve hodiny pred začiatkom zápasu patrilo okolie Tehelného poľa mladým fanúšikov Slovana, ktorí po ceste na štadión hlasno dávali najavo, že Slovan dnes bude hrať doma pred fantastickými fanúšikmi.

Štadión sa začal napĺňať a deti zo škôl a futbalových klubov začali vešať svoje vlajky, transparenty a rôzne podporné odkazy našim hráčom. Je pár minút do zápasu a na štadióne sa zhasnú svetlá. Deti vstávajú a spolu kričia Slovan, Slovan, Slovan. Začína svetelná show a následne predstavovanie hráčov v podaní moderátora Jakuba, na ktorého celý štadión odpovedal kričaním mien našich hráčov. Fantázia!

Počas celého zápasu deti fandili a hnali našich hráčov vpred. Boli 12-tym hráčom nášho mužstva. Jediná škoda, že vo včerajšom zápase nám chýbalo troška šťastia, záver by bol ešte radostnejší. Aj napriek tomu, však fantastické publikom vytlieskalo našich hráčov a zaželalo im veľa šťastia v ďalších náročných zápasoch Európskej ligy.

Slovan vďaka deťom získal Slovenský rekord

ŠK Slovan Bratislava je od včerajšieho dňa držiteľom slovenského rekordu v počte zúčastnených detí (19300) na jednom športovom podujatí na Slovensku. Rekord bol spečatený odovzdaním certifikátu a zlatej medaily pred začiatkom zápasu od p. Farkaša, ktorý je oficiálnym komisárom Slovenských rekordov. Certifikát prebral marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka, ktorý vyslovil poďakovanie: „V mene klubu ďakujem všetkým deťom, pretože vďaka ním sa stal náš klub držiteľom tohto rekordu. Veľmi si to vážime a tešíme sa, že na určitý čas a možno na veľmi dlhý čas bude držiteľom tohto rekordu práve Slovan.“

Na záver už to najdôležitejšie:

Ďakujeme všetkým deťom, ktoré boli včera úžasné. Ďakujeme zástupcom škôl a futbalových klubov, ktorí zorganizovali deti, prihlásili ich na včerajší futbalový sviatok na Tehelnom poli a zobrali na seba zodpovednosť vykonávať dozor nad nimi po ceste na zápas ako aj počas zápasu a cestou späť. Vážime si to a ĎAKUJEME!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Stiahnite si bulletin na dnešný zápas.
Dôležité informácie pred sobotňajším zápasom.

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.