Úvod Správy Mládež Belasá U19 s ambíciou postúpiť cez Ludogorec

Belasá U19 s ambíciou postúpiť cez Ludogorec

Naši starší dorastenci v stredu o 17:00 odohrajú odvetu 1. kola mládežníckej Ligy majstrov s Ludogorcom Razgrad.

Prebiehajúci týždeň je v Slovane Bratislava „európsky“ nielen pre súboj A-tímu s Wolverhamptonom. V stredu podvečer zároveň našich starších dorastencov čaká odveta 1. kola mládežníckej Ligy majstrov na ihrisku bulharského majstra Ludogorca Razgrad.

Pred tromi týždňami v prvom zápase na Tehelnom poli zvíťazili slovanisti 1:0 po presnom zásahu Denisa Potomu z úvodu druhého polčasu. Aj v tomto prípade platí klasická pohárová matematika. Našim mladíkom zaistí postup akékoľvek víťazstvo, remíza i prehra o jeden gól (s výnimkou výsledku 0:1).

„Na odvetu sme sa dôsledne pripravovali. Máme síce jednogólový náskok, avšak ten nám nič nezaručuje. Preto musíme byť od začiatku zápasu maximálne koncentrovaní a dať si pozor aj na malé detaily. V odvete opäť využijeme možnosť povolať troch starších hráčov, rovnako ako v prvom zápase s nami cestovali brankár Martin Trnovský, obranca Samuel Habodasz a ofenzívny hráč Denis Potoma. Vpredu nám bude chýbať David Strelec, no verím, že ho nahradíme a podáme taký výkon, po ktorom sa budeme tešiť z postupu,“ povedal tréner Vladimír Gála.

Dnes absolvovala naša U19 hladký presun do Bulharska. Belasí ráno leteli z Viedne do Varny, odkiaľ je to približne hodinu a pol do Razgradu. Večer o 18:00 miestneho času (v Bulharsku je o hodinu viac) je na programe predzápasový tréning belasých.

Výkop odvetného duelu mládežníckej Ligy majstrov Ludogorec Razgrad – ŠK Slovan Bratislava je v stredu 23. októbra o 17:00.

Zdroj foto: Zuzana Bilinová

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.