Úvod Správy Mládež Šesť belasých víťazstiev

Šesť belasých víťazstiev

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Naše mládežnícke tímy majú za sebou ďalší vydarený týždeň. Belasí si pripísali stopercentnú bilanciu, keď vyhrali všetkých šesť zápasov.

Kým duel starších dorastencov so Senicou bol odložený na 5. novembra, mladší dorastenci cestovali na Záhorie, kde ukoristili plný počet bodov. Mladší dorast do 17 rokov (U17) odohral v Senici vydarený duel a o zisku troch bodov rozhodol tesne pred uplynutím prvého polčasu, keď sa presadil Tobias Čongrády. Pre mládežníckeho reprezentanta Slovenska to bol piaty presný zásah v prebiehajúcej sezóne. Naša „sedemnástka“ vďaka tretiemu triumfu v rade poskočila na 4. miesto tabuľky s trojbodovou stratou na lídra.

Výber Slovana Bratislava do 16 rokov (U16) rozhodol o víťazstve v Senici trojgólovou smršťou už v prvom polčase. Postupne sa strelecky presadili Tibor Meszároš, Yannick Kozák a Sebastian Nagy, ktorý premenil pokutový kop. Belasí síce hrali od 21. minúty v početnom oslabení, no bez problémov si kontrolovali náskok a mohli vyhrať ešte výraznejšie, no v druhom dejstve nepremenili pokutový kop. Belasá U16 je v tabuľke na priebežnej piatej priečke.

Fanúšikom pripomíname, že mladší dorastenci si ďalšie kolo s Popradom predohrajú už počas týždňa v stredu 16. októbra na ihrisku Akadémie ŠK Slovan v Prievoze. Výkop duelu U17 je o 13:00, zápas U16 sa začne o 15:15.

Žiaci si v bratislavskom derby zmerali sily s Interom. Vo všetkých štyroch prípadoch boli úspešnejší belasí. Naša U15 zvíťazila na pôde súpera 3:1 a v tabuľke je iba o skóre na druhom mieste, U14 uspela na Interi hladko 4:0 a v priebežnom poradí je šiesta.

Mladší žiaci do 13 rokov triumfovali nad Interom 3:0 a v priebežnom poradí sú len o skóre tretí, výber U12 zdolal bratislavského rivala vysoko 23:4 a je lídrom západnej skupiny svojej žiackej súťaže.

 

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu

10. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 0:1 (0:1) – gól Čongrády

Zostava Slovana: Vajda – Mičák, Mydla, Hečko, Kachnič, Koseček, Thorpe, Čongrády, Hasoň (53. Turčánik), P. Dornai (53. Hudec), Kušnír (73. Kazimír)

 

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu

10. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 1:3 (1:3) – Meszároš, Kozák, S. Nagy

Zostava Slovana: Hrdina – Polák, D. Murár, Alex (66. Popik), Meszároš (58. Pištek), Riznič, V. Mateleha (58. Rehuš), S. Nagy (71. M. Trusina), Benko (66. Záhon), Kozák, Vaško


Slovan U15 – I. liga starších žiakov skupina západ

7. kolo

Inter Bratislava – ŠK Slovan 1:3 (0:0) – Marcelli 2, Masaryk

Zostava Slovana: Horvát – Hipp, Holub, Homola, Kovács (41. Marcelli), Marko, Kmeť (41. S. N. Murár), Sikorjak (41. Masaryk), Ivanics, Lendel, Nemeškürti

 

Slovan U14 – I. liga starších žiakov skupina západ

7. kolo

Inter Bratislava – ŠK Slovan 0:4 (0:3) – Filkor 2, Rusnák, Ruža

Zostava Slovana: Duffek – Dugovič, Arnold (36. Kuchta), Kováč, Spišiak (50. Imrišek), Gašpar, Ruža (50. Valach), Želipský, Rusnák (36. S. Dornai), Klaučo, Filkor (50. Mravec)

 

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov skupina západ

7. kolo

ŠK Slovan – Inter Bratislava 3:0 (1:0) – Horváth, Polakovič, Canolli

Zostava Slovana: Ďurík, Dáv. Balog – Polakovič, Lembak, Dom. Balog, Štrajt, Horváth, Canolli, Bachna, Bučurič, Valch, Kodhaj, Pernička, Červenka, Takács, Keszöcze, Rúsek, Holocsy

 

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov

7. kolo

ŠK Slovan – Inter Bratislava 23:4 (8:2) – Novák 8, Toplanský 3, Treplan 3, Čekovský 2, Danko 2, Halla, Lindvay, Mateáš, Tholt, Rajčan

Zostava Slovana: Petrič, Gramblička – Richter, Hajko, Androvič, Čekovský, Halla, Botka, Treplan, Toplanský, Lindvay, Human, Danko, Mateáš, Tholt, Novák, Rajčan, Bátora, Somoláni

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.