Úvod Správy Reprezentácia Aj cez pauzu nabitý program

Aj cez pauzu nabitý program

Reprezentačná prestávka bude v Slovane poriadne nabitá.

Belasí v Ružomberku odohrali svoj 21. súťažný zápas v sezóne, a od súťažných duelov si nevydýchnu ani počas októbrovej reprezentačnej prestávky. Slovan odohrá počas pauzy dohrávaný duel Slovnaft Cupu v Liptovskej Štiavnici a v prípade postupu aj v Oravskej Porube. Piati hráči z kádra prvého tímu boli zároveň povolaní do reprezentácií.

Program A-tímu

Belasí v stredu 9. októbra o 15:00 nastúpia v dohrávke 2. kola Slovnaft Cupu na ihrisku TJ Družstevník Liptovská Štiavnica. Pokiaľ naši hráči zvládnu úlohu favorita, tak si v sobotu 12. októbra dohrajú duel 3. kola domáceho pohára v Oravskej Porube.

Reprezentanti

Dominik Greif sa stáva pevnou súčasťou slovenskej reprezentácie. Náš brankár nechýba ani v nominácii Pavla Hapala na kvalifikačný duel s Walesom (10. októbra o 20:45) a prípravný duel s Paraguajom (13. októbra o 20:45), ktorý sa odohrá na Tehelnom poli.

Vasil Božikov bol nominovaný do bulharskej reprezentácie, odcestoval na zraz, no o jeho prípadnom štarte v zápase rozhodne aktuálny zdravotný stav, pretože náš kapitán pre menšie zdravotné ťažkosti vynechal pohárový duel v Brage. Bulhari sa 11. októbra o 20:45 predstavia v Čiernej Hore a 14. októbra o 20:45 privítajú Anglicko.

Dávid Holman je v aktuálnom kvalifikačnom cykle stabilným členom výberu maďarského reprezentačného trénera Marca Rossiho. Maďari vo štvrtok 10. októbra o 20:45 nastúpia v Chorvátsku a v nedeľu 13. októbra o 18:00 privítajú Azerbajdžan.

Andraž Šporar zasiahol do duelu s Ružomberkom na posledných 15 minút, dal vyrovnávajúci gól a odcestoval na zraz slovinskej reprezentácie. Slovinci sa vďaka dvom septembrovým triumfom dostali na druhé miesto G-skupiny. Ak zvládnu októbrové duely, môžu si priblížiť postup na európsky šampionát. Slovinská reprezentácia, kde je Andraž momentálne prvým útočníkom, odohrá duel v Severnom Macedónsku (10. októbra o 20:45) a v nedeľu 13. októbra o 20:45 budú mať výhodu domáceho prostredia v dôležitom zápase s Rakúskom.

David Strelec absolvuje so slovenskou reprezentáciou do 21 rokov dva dôležité kvalifikačné duely. Slováci najprv 9. októbra o 18:00 nastúpia v Lichtenštajnsku a 15. októbra o 21:00 vyzvú Francúzov.

Alexander Tóth, Filip Lichý a Samuel Lavrinčík sú v aktuálnej nominácii slovenskej reprezentácie do 19 rokov. Mladí Slováci odohrajú dva prípravné zápasy s Bosnou a Hercegovinou a následne absolvujú prestížny súboj s Anglickom.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Aktuálne informácie z A-tímu Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Súperom belasých v semifinále Slovnaft Cup-u bude FC ViOn Zlaté Moravce.
Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.