Úvod Správy Vstupenky Vstupenky v Ružomberku pred sektorom hostí

Vstupenky v Ružomberku pred sektorom hostí

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na zápas 11. kola Fortuna ligy MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava.

V nedeľu 6. októbra o 18:00 sa odohrá zápas 11. kola Fortuna ligy medzi MFK Ružomberok a ŠK Slovan Bratislava. Čaká nás zaujímavý súboj medzi lídrom súťaže a priebežne siedmym tímom tabuľky, pričom Ružomberok vyhral posledné dve stretnutia na ihriskách súperov. Belasí naopak cestujú pozitívne naladení po bodovom zisku v Brage. 

Fanúšikovia Slovana Bratislava si budú môcť zakúpiť vstupenky v pokladnici pred sektorom hostí v Ružomberku (sektor A na západnej tribúne), a to od 17:00 do úvodného výkopu. Cena vstupenky do sektora hostí je organizátorom stanovená na 6 eur. 

Fanklub SLOVANISTA organizuje autobusový výjazd do Ružomberka, odchod je v nedeľu o 14:30 z Pasienkov. Viac informácií a možnosti prihlásenia sa na výjazd nájdete TU

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Dá sa povedať, že tohtoročná pohárová Európa sa pre belasých začína až dnes. Všetko čo potrebujete vedieť o zápase 2. kola kvalifikácie Európskej ligy nájdete vo videu.

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.