Úvod Správy Európska liga Pokyny na zápas s Besiktasom

Pokyny na zápas s Besiktasom

Prinášame organizačné pokyny pre deti zo základných škôl a futbalových klubov, ktoré sa zúčastnia na dnešnom zápase.

V tejto chvíli máme prihlásených cez 6000 detí do 14 rokov zo základných škôl a futbalových klubov, ktoré sa zúčastnia na dnešnom zápase ŠK Slovan Bratislava – Besiktas JK.

Vstup na štadión

Deti a ich doprovod majú k dispozícii elektronické vstupenky, tzv. HOMETICKET. Tieto vstupenky je potrebné buď vytlačiť, alebo sa stačí preukázať QR kódom v mobilnom telefóne.

Schodiská a turnikety

Prosíme všetkých návštevníkov, aby sa riadili podľa schodiska a vstupu vyznačeného na vstupenke. Systém turniketov je nastavený tak, že vstup na štadión je možný len cez konkrétny gate (vstup), ktorý je vyznačený na vstupenke.

Fanshop a bufety

Na námestí štadióna bude pred zápasom otvorený fanshop ŠK Slovan. Na štadióne budú v prevádzke bufetové zariadenia, kde je možná platba v hotovosti i bezhotovostne. Pre všetky deti pripravený čaj s medom zdarma.

Upozorňujeme, že na zápas je zakázané vniesť plastové, resp. sklenené fľaše.

Výpomoc

Na zápase budú k dispozícii ľudia označení vestou CREW, ktorí sa budú nachádzať na schodiskách č. 1, č. 2 a č. 4 a na plate pred B-tribúnou.

Títo ľudia budú k dispozícii aj pri prípadnom stratení detí či riešení akýchkoľvek ťažkostí a budú odprevádzať ľudí pri odchode zo štadióna. Na mape sú ich pozície označené modrými a počas zápasu fialovými hviezdičkami.

Na každom turnikete budú hostesky, ktoré budú pomáhať deťom pri skenovaní QR kódov. Hostesky budú označené vestami s nápisom SOM TU PRE VÁS. Ich stanovištia sú na mape označené belasými hviezdičkami.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Myenty Abena v rozhovore pred zápasom s Wolverhamptonom.
Rafael Ratao je už po zranení stopercentne v poriadku.
Moha zažil úspešnú premiéru v pozícii kapitána tímu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Anglicku.
Názory trénerov po zápase 2. kola Európskej ligy SC Braga – ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.