Úvod Správy Európska liga Pokyny na zápas s Besiktasom

Pokyny na zápas s Besiktasom

Prinášame organizačné pokyny pre deti zo základných škôl a futbalových klubov, ktoré sa zúčastnia na dnešnom zápase.

V tejto chvíli máme prihlásených cez 6000 detí do 14 rokov zo základných škôl a futbalových klubov, ktoré sa zúčastnia na dnešnom zápase ŠK Slovan Bratislava – Besiktas JK.

Vstup na štadión

Deti a ich doprovod majú k dispozícii elektronické vstupenky, tzv. HOMETICKET. Tieto vstupenky je potrebné buď vytlačiť, alebo sa stačí preukázať QR kódom v mobilnom telefóne.

Schodiská a turnikety

Prosíme všetkých návštevníkov, aby sa riadili podľa schodiska a vstupu vyznačeného na vstupenke. Systém turniketov je nastavený tak, že vstup na štadión je možný len cez konkrétny gate (vstup), ktorý je vyznačený na vstupenke.

Fanshop a bufety

Na námestí štadióna bude pred zápasom otvorený fanshop ŠK Slovan. Na štadióne budú v prevádzke bufetové zariadenia, kde je možná platba v hotovosti i bezhotovostne. Pre všetky deti pripravený čaj s medom zdarma.

Upozorňujeme, že na zápas je zakázané vniesť plastové, resp. sklenené fľaše.

Výpomoc

Na zápase budú k dispozícii ľudia označení vestou CREW, ktorí sa budú nachádzať na schodiskách č. 1, č. 2 a č. 4 a na plate pred B-tribúnou.

Títo ľudia budú k dispozícii aj pri prípadnom stratení detí či riešení akýchkoľvek ťažkostí a budú odprevádzať ľudí pri odchode zo štadióna. Na mape sú ich pozície označené modrými a počas zápasu fialovými hviezdičkami.

Na každom turnikete budú hostesky, ktoré budú pomáhať deťom pri skenovaní QR kódov. Hostesky budú označené vestami s nápisom SOM TU PRE VÁS. Ich stanovištia sú na mape označené belasými hviezdičkami.

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Aktuálne informácie z A-tímu Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Súperom belasých v semifinále Slovnaft Cup-u bude FC ViOn Zlaté Moravce.
Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.