Úvod Správy Juniori Juniorka doplatila aj na neuznaný gól

Juniorka doplatila aj na neuznaný gól

Juniori Slovana Bratislava prehrali v Bardejove 0:2.

Naša juniorka počas víkendu merala ďalekú cestu do Bardejova, kde sa predstavila v rámci 9. kola II. ligy. Belasí inkasovali dva góly v úvode stretnutia a aj keď si neskôr vypracovali dobré príležitosti vrátane neuznaného gólu, odišli z východu Slovenska bez bodového zisku.

Nášmu tímu nevyšiel úvod, keď už v siedmej minúte zužitkoval Človečko krídelnú akciu a poslal Bardejov do vedenia. Ešte ťažšie to bolo v 23. minúte, keď opäť Človeko po skrumáži v pokutovom území zblízka umiestnil loptu k žrdi a upravil na 2:0. Dva góly belasých nezlomili, naopak, vyburcovali ich k vyššej aktivite. Najväčšiu príležitosť mal Georgios Tzovaras, ktorý si pripísal svoj prvý štart v belasom. Po centri Denisa Potomu zo štandardnej situácie hlavičkoval grécky útočník do brvna.

Po prestávke slovanisti pokračovali v aktivite, kapitán Martin Hubert predviedol únik po krídle, no domáci brankár Pillár bol pozorný. Zrejme definitívny zlom nastal v čase, keď Samuel Kozlovský centroval z krídla do šestnástky a Martin Hubert zblízka namieril do siete. Zdanlivo jasnú gólovú situáciu však zrejme inak videl čiarový rozhodca, ktorý odmával ofsajd. Belasým bol odopretý kontaktný gól a aj napriek ďalšej snahe už nezmenili konečné skóre 0:2.

V tabuľke sú belasí na 14. mieste, na konte majú 6 bodov. Najbližšie privítajú rezervu MŠK Žilina, duel sa odohrá v sobotu 21. septembra o 15:30 na Pasienkoch.

„Do zápasu sme vstúpili s prílišným rešpektom, urobili sme niekoľko chýb v defenzívnej fáze, čo súper využil a dvakrát skóroval. Potom sme sa dostali do hry, vypracovali sme si zaujímavé príležitosti, trafili sme brvno a dali sme gól, ktorý však rozhodca neuznal. Je to škoda, ak by sme boli agresívnejší a dôraznejší v súperovej šestnástke, možno by sme dosiahli lepší výsledok. Nechcem sa vyhovárať na arbitrov, ale niektoré verdikty vrátane neuznaného gólu boli veľmi sporné v náš neprospech,“ povedal tréner Szilárd Németh.

Partizán Bardejov – ŠK Slovan Bratislava juniori 2:0 (2:0)

Góly: 7. a 23. Človečko

Žlté karty: 51. Milunovič, 75. Janso – 13. Borovský, 52. Potoma, 67. Jackuliak

Rozhodovali: Valent – Jekkel, Vass

Návšteva: 704 divákov

Bardejov: Pillár – Berežný, Rocheu (56. Horodník), Bartek, Dupkala (78. Belunek), Brigant, Človečko (82. Leško), Janso, Milunovič, Keresteš, Maník

Slovan juniori: Ružinský – Borovský (86. Čech), Majling, Baláž, Kozlovský – Habodasz (65. Haramia), Schlossár – Jackuliak, Potoma, Hubert – Tzovaras (78. Petráš)

Pozývame vás na zostávajúce domáce zápasy.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.