Úvod Správy Európska liga Veľký zápas pre deti zadarmo

Veľký zápas pre deti zadarmo

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Besiktasom.

Vo štvrtok o 21:00 odohrajú belasí na Tehelnom poli úvodný duel skupinovej fázy Európskej ligy s Besiktas JK. Na základe rozhodnutia UEFA momentálne platí fakt, že zápas sa odohrá bez prítomnosti divákov. V stredu bude známy definitívny verdikt o odvolaní klubu. Pokiaľ UEFA zmení svoje rozhodnutie, tak klub okamžite spustí predaj vstupeniek, no pre deti zo základných škôl a futbalových klubov bude naďalej platiť voľné vstupné a garancia ich zarezervovaných vstupeniek.

Bez ohľadu na to, aký bude konečný verdikt, klub na zápas pozýva deti zo základných škôl a futbalových klubov z celého Slovenska. Využijeme možnosť, ktorú nám poskytuje reglement UEFA – a síce pri zápase za zatvorenými dverami je možné umožniť účasť deťom do 14 rokov.

ŠK Slovan tak ponúka deťom jedinečnú možnosť pozrieť si veľký európsky zápas na novom štadióne. Vstupné pre deti a doprovod (1 dospelá osoba na 10 detí) je voľné.

Organizačné pokyny a dôležité informácie pre základné školy a futbalové kluby

Rezervácie vstupeniek

Na email deti@skslovan.com nahlásite názov školy a počet vstupeniek pre deti a pre doprovod. Z tejto emailovej adresy vám bude zaslané potvrdenie rezervácie. Zároveň prosíme o zaslanie telefonického kontaktu na koordinátora školy, ktorý bude zodpovedný za danú školu.
Nahlasovanie je možné najneskôr do stredy 18. septembra do 20:00.

Vstupenky

Vstupenky vám budú zaslané online, tzv. HOMETICKET, ktoré si vytlačíte a prinesiete na zápas. Mladých slovanistov prosíme, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Príchod na štadión

Štadión Tehelné pole sa otvára o 19:30 hod. Našich mladých fanúšikov prosíme, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom. Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Parkovanie

Pokiaľ využijete organizovanú autobusovú dopravu, môžete po dohode s klubom bezplatne zaparkovať na neďalekom štadióne Pasienky, ktorý je od Tehelného poľa vzdialený 10 minút chôdze. Tie skupiny, ktoré by využili individuálnu dopravu upozorňujeme, že na štadióne nie je možné parkovanie. Odporúčame parkovať v okolí Junáckej ulice, taktiež odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205). Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

Platba v bufetoch a fanshope

V bufetoch ako aj vo fanshope sa bude môcť platiť hotovosťou alebo platobnou kartou.

Dôležité upozornenie

ŠK Slovan Bratislava upozorňuje na dodržanie pomeru 10 detí na 1 dospelého ako doprovod. Toto bude pri vstupe na štadión striktne kontrolované, dospelé osoby nad avizovaný počet nebudú na štadión vpustené. Na štadión nie je možné vniesť akékoľvek nápoje v sklenených, či plastových fľaškách.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Permanentky sú v predaji on-line i osobne na pokladnici štadióna.
Žan Medved pokračuje v dobrej streleckej forme.
Názory trénerov po prípravnom zápase Puskásova Akadémia FC – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.