Úvod Správy Fortuna liga Na derby sprievodný program i hviezdy Oktagonu

Na derby sprievodný program i hviezdy Oktagonu

Už od 16:30 bude na námestí štadióna otvorená fanzóna pre deti i dospelých.

Veľký futbalový súboj sa blíži, derby je tu už o tri dni! V 154. derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava sa môžete tešiť nielen na kvalitný futbal, ale aj na viaceré sprievodné aktivity, pripravené pre všetkých, ktorí v nedeľu prídu na Tehelné pole.

Už od 16:30 bude na námestí štadióna (od ulíc Bajkalská a Kalinčiakova) pripravené fanzóna s viacerými zaujímavými aktivitami. Ešte pred tým, ako na hracej ploche Tehelného poľa budú naši hráči bojovať o tri body, môžete aj vy predviesť svoje futbalové zručnosti. A síce vo veľkej FUTBOX aréne pre dospelých i v malej FUTBOX aréne pre deti.

Otvorený bude aj fanshop ŠK Slovan Bratislava, kde si budete môcť zakúpiť originálne klubové dresy, nové oblečenie z kolekcie ŠK Slovan a taktiež klubové suveníry. Vo fanshope si vyberie každý fanúšik, ktorý chce dať jasne najavo, komu v derby drží stranu. Na námestí štadióna sa ešte pred zápasom budete môcť osviežiť čapovaným pivom či kofolou, samozrejmosťou bude DJ a hudba.

Už tradíciou na Tehelnom poli sa stalo predstavovanie hráčov v podaní moderátora Jakub v spolupráci s naším kotlom a nástup hráčov pri svetelných efektoch a zvuku klubovej hymny NA TEHELNOM POLI.

Ešte pred výkopom stretnutia sa môžete tešiť na jednu špecialitu, ktorú sme na futbalovom zápase doteraz v Bratislave a ani na Slovensku nezažili. Fanúšikom na Tehelnom poli sa na ihrisku predstavia veľké hviezdy Oktagonu Attila Végh a Karlos Vémola. Tešiť sa môžete na „staredown,“ keď sa obaja zápasníci postavia čelom k sebe v očakávaní veľkého súboja. Nenechajte si ujsť príležitosť na vlastné oči vidieť hviezdy Oktagonu, ktoré čoskoro čaká Zápas storočia.

Cez prestávku zápasu sa môžete tešiť na obľúbenú súťaž 20-tisícový strelec. Ak máte záujem zapojiť sa do súťaže, stačí sa zaregistrovať pri vstupe na štadión. Pokiaľ budete medzi tromi šťastlivcami, okúsite cez prestávku trávnik Tehelného poľa a budete sa snažiť prekonať brankára Mr. Zera, aby ste získali finančnú výhru.

Pozývame vás na Tehelné pole a tešíme sa na vašu návštevu.

Vstupenky v predaji on-line na Ticketmedia.sk a taktiež v deň zápasu od 10:00 až do výkopu v pokladnici štadióna Tehelné pole (priamo na námestí).

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Dôležité informácie pred sobotňajším zápasom.
Na sobotu sú pripravené špeciálne "DOUBLE" tričká.
Belasí v sobotu o 18:00 privítajú v poslednom kole sezóny Trnavu.

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.