Úvod Správy Mládež V stredu mládežnícka Liga majstrov na Tehelnom poli

V stredu mládežnícka Liga majstrov na Tehelnom poli

Permanentkári i mládež do 18 rokov majú vstup voľný.

ŠK Slovan Bratislava sa premiérovo predstaví v mládežníckej Lige majstrov, ktorú vybojoval starší dorast majstrovským titulom zo sezóny 2018/19.

V mládežníckej Lige majstrov môžu nastúpiť hráči z ročníka 2001 a mladší, pričom ich môžu doplniť traja futbalisti narodení v roku 2000.

Prvým súperom belasých bude bulharský Ludogorec Razgrad. Hrá sa na klasický dvojzápas doma/vonku, pričom podobne ako v iných európskych súťažiach, aj v tomto prípade platí pohárová matematika.

Úvodný duel odohrajú slovanisti na domácej pôde, a to 2. októbra o 18:00. Zápas sa uskutoční na Tehelnom poli. Odveta je na programe 23. októbra v Bulharsku.

Všetci držitelia permanentiek majú vstup na domáci zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky. Voľný vstup je pre deti a mládež do 18 rokov. Pre ostatných fanúšikov platí jednotná cena 3 eurá. Vstupenky si zakúpite online na ticketmedia.sk

"Je to premiérová účasť ŠK Slovan v mládežníckej Lige majstrov, ktorá je obdobou „klasickej“ Ligy majstrov. Účasť sme si zaistili majstrovským titulom v kategórii staršieho dorastu. Naším prvým súperom je bulharský majster Ludogorec Razgrad. Podrobne sme si ich analyzovali, je to fyzicky výborne pripravené mužstvo, ktoré hrá typický bulharský futbal podložený agresivitou, vyšším napádaním a nepozná stratenú loptu. Na druhej strane, pri žrebe sme mohli dostať aj ťažších súperov. Myslím si, že Ludogorec je hrateľný, no musíme podať stopercentne koncentrovaný výkon. Pevne verím, že sa budeme tešiť z postupu do ďalšieho kola," hovorí tréner tímu Vladimír Gála. 

Duel mládežníckej Ligy majstrov ŠK Slovan Bratislava – Ludogorec Razgrad sa odohrá v stredu 2. októbra o 18:00 na Tehelnom poli.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.