Úvod Správy Fortuna liga Zmeny kvôli povinnostiam v Európe i televíznym prenosom

Zmeny kvôli povinnostiam v Európe i televíznym prenosom

Prinášame aktualizovaný program ligových zápasov Slovana Bratislava.

Belasých čaká po septembrovej reprezentačnej prestávke nabitý program. Okrem dvoch európskych súbojov s Besiktasom a Bragou sa stretnú v derby s Trnavou, o body zabojujú s ambicióznym Trenčínom a čaká ich aj nepríjemný Ružomberok či Nitra.

Po reprezentačnej prestávke sa Fortuna liga vráti vo veľkom štýle. Na Tehelnom poli sa uskutoční ďalšie pokračovanie najslávnejšieho slovenského derby. Belasí budú chcieť nadviazať na marcový triumf 2:0, ktorý pri otvorení Tehelného poľa videlo 22 500 divákov. Derby je na programe v nedeľu 15. septembra o 18:00, vstupenky si zakúpite TU!

Počas týždňa odohrajú slovanisti prvý duel skupinovej fázy s Besiktasom (19. septembra o 21:00 na Tehelnom poli), a cez víkend pocestujú do Žiliny. Práve na umelej tráve pod Dubňom totiž v tejto sezóne hráva AS Trenčín svoje domáce zápasy. Súboje Slovana s Trenčínom sú vždy zaujímavé a dramatické, na ďalšie pokračovanie sa môžeme tešiť v nedeľu 22. septembra o 18:00 aj v priamom prenose na Orange Sport.

Následne belasí privítajú doma Nitru, ktorá sa po nevydarenom vstupe do sezóny prebudila k lepším výkonom a naposledy ukradla body Trenčínu po remíze 2:2. Duel s Nitrou je na programe v sobotu 28. septembra o 19:00 na Tehelnom poli.

Aj prvý októbrový týždeň bude poriadne nabitý. Najprv odohráme druhý zápas skupinovej fázy v Brage (3. októbra o 18:55) a v nedeľu 6. októbra sa predstavíme v Ružomberku, kde to tiež vždy býva zaujímavé. Zápas s Ružomberkom naživo odvysiela Orange Sport. Tento zápas by sa bez ohľadu na televízny prenos musel odohrať v nedeľňajšom termíne, keďže slovanisti sa len v noci zo štvrtka na piatok vrátia z Portugalska. 

V dôsledku postupu do skupiny Európskej ligy nastali zmeny aj v ďalších dueloch belasých. Zápasy 13., 15. a 17. kola v Michalovciach, Zlatých Moravciach a Žiline odohráme v nedeľňajších termínoch (27. 10., 10. 11. a 1. 12.). Hrací čas je v prvých dvoch prípadoch stanovený na 17:00, pri decembrovom zápase na 14:00, no zmeniť ho ešte môže prípadný televízny prenos.

Fakt, že o zápasy Slovana Bratislava je veľký záujem, potvrdili aj údaje, ktoré dnes prezentovala Únia ligových klubov na tlačovej konferencii. Domáci duel s PAOK si pozrelo v televízii viac než 300-tisíc divákov, pričom podiel na televíznom trhu dosahoval 25 percent!


Najbližší program Slovana Bratislava 

8. kolo Fortuna ligy: ŠK Slovan – Spartak Trnava, nedeľa 15. septembra o 18:00

1. kolo skupinovej fázy Európskej ligy: ŠK Slovan – Besiktas JK, štvrtok 19. septembra o 21:00

9. kolo Fortuna ligy: AS Trenčín – ŠK Slovan, nedeľa 22. septembra o 18:00 (v Žiline, Orange Sport)

10. kolo Fortuna ligy: ŠK Slovan – FC Nitra, sobota 28. septembra o 19:00

2. kolo skupinovej fázy Európskej ligy: SC Braga – ŠK Slovan, štvrtok 3. októbra o 18:55

11. kolo Fortuna ligy: MFK Ružomberok – ŠK Slovan, nedeľa 6. októbra o 18:00 (Orange Sport)

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stanovisko ÚLK, ktorá zastrešuje slovenské ligové kluby.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Aleksandar Čavrič sa v súboji s Ružomberkom zaskvel dvomi peknými gólmi.

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.