Úvod Správy Mládež Starší dorast z náročného týždňa s tromi bodmi

Starší dorast z náročného týždňa s tromi bodmi

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Počas uplynulého týždňa pokračovali aj mládežnícke súťaže. Náš starší dorast odohral hneď dva náročné duely v Trenčíne a potom doma so Žilinou. Belasí skvele zvládli zápas v Trenčíne, kde po troch góloch z druhého dejstva zvíťazili rozdielom triedy. Tri body z horúcej pôdy žiaľ belasí nepotvrdili v domácom prostredí. V súboji so Žilinou ťahali za kratší koniec a prehrali 1:3. V tabuľke je náš starší dorast siedmy, má však ešte jeden zápas k dobru.

Mladší dorastenci zatiaľ v novom ročníku odohrali len jeden duel, ďalšie tri zápasy boli odložené na neskorší termín. Naša U17 predviedla v derby s Trnavou skvelý návrat do stretnutia, keď po prvom polčase prehrávala 0:2. Hneď v 46. minúte však Timotej Murcko znížil a o šesť minút neskôr Tobias Čongrády vyrovnal na konečných 2:2. Menej sa darilo našej „šestnástke,“ ktorá v Trnave tesne prehrala 0:1.

Výborný vstup do sezóny zažívajú naši starší žiaci, ktorí v prvom kole zdolali Levice 3:1 a v druhom kole deklasovali Trenčín 6:2. Na premiérový gól v novej sezóne čaká naša U14, tá v prvom súboji remizovala s Levicami 0:0 a počas víkendu podľahla Trenčínu tesne 0:1.