Úvod Správy Európska liga Odveta len prostredníctvom internetového prenosu

Odveta len prostredníctvom internetového prenosu

Informácia k televíznemu prenosu zo zápasu PAOK FC – ŠK Slovan Bratislava.

Zástupcovia ŠK Slovan v posledných dňoch vyvíjali a stále vyvíjajú maximálne úsilie, aby si fanúšikovia Slovana Bratislava i slovenského futbalu mohli pozrieť odvetný duel s PAOK FC v priamom prenose prostredníctvom verejnoprávnej televízie. Aktuálny stav však nie je priaznivý, o čom chceme fanúšikov vopred informovať.

Slovenská strana poslala do Grécka hneď niekoľko ponúk na zakúpenie televíznych práv, posledná ponuka bola adresovaná v priebehu utorka. Gréci sa však rozhodli, že televízne práva nepredajú. Detaily sú súčasťou obchodného tajomstva, no vopred chceme zdôrazniť, že problém nebol v sume ponúkanej za televízne práva.

Stanovisko gréckej strany znie, že prenos bude v Grécku aj na Slovensku ponúknutý len prostredníctvom tzv. „pay-per-view“ platformy PAOK TV. V praxi to znamená, že každý záujemca o prenos si po zaplatení poplatku 4,99 € môže pozrieť zápas prostredníctvom internetového prenosu na PAOK TV.

Fanúšikovia Slovana si tak prenos zo zápasu budú môcť pozrieť, ale až po zaplatení poplatku 4,99 € a len prostredníctvom internetovej PAOK TV.

Priamy prenos bude po zaplatení poplatku dostupný na tomto linku: https://tv.paokfc.gr/en/video/paok-fc-sk-slovan-bratislava-live. Je potrebné sa zaregistrovať a zaplatiť cez platobnú kartu, resp. PayPal.

„Veľmi nás mrzí, ako sa zachovala grécka strana, ktorá aj napriek viacerým ponukám neposkytla na Slovensko televízne práva. Klub urobil v tejto veci skutočne maximum, inicioval ďalšie a ďalšie ponuky na zakúpenie televíznych práv, no Gréci sa jednoducho rozhodli, že ich nepredajú. Môžem však našim fanúšikom sľúbiť, že zajtra sa pobijeme zo všetkých síl aj za nich a urobíme maximum pre postup do skupinovej fázy Európskej ligy. Verím, že aj teraz bude platiť, že SPOLU SME SLOVAN a spoločne vydáme zo seba všetko, aby sme dosiahli želaný úspech. Či už nás prídete podporiť osobne do Solúnu alebo budete držať palce prostredníctvom internetového prenosu, tak vaša podpora bude opäť veľmi dôležitá a budeme ju cítiť aj na diaľku,“ vyhlásil generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Zároveň chceme vopred zdôrazniť, že ŠK Slovan nemôže zo zápasu vysielať prenos prostredníctvom streamu, pretože aj na ten by sme potrebovali zakúpiť od gréckej strany televízne práva, čo taktiež nie je možné.

Vopred ďakujeme za pochopenie a podporu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Adam Matoš pri debute v prvom tíme strelil nádherný gól.
Aleksandar Čavrič sa po takmer dvoch mesiacoch vrátil do súťažného diania.
Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po zápase 3. kola Slovnaft Cup-u TJ Družstevník Oravská Poruba – ŠK Slovan Bratislava (0:7).

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Anglicku.
Názory trénerov po zápase 2. kola Európskej ligy SC Braga – ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.