Úvod Správy Európska liga Hráči vnímajú, čo od nich chceme

Hráči vnímajú, čo od nich chceme

Názor trénera Jána Kozáka ml. po zápase KF Feronikeli – ŠK Slovan Bratislava (0:2).

Ján Kozák ml.: „Veci, na ktorých sme pracovali posledné dva dni, preniesli hráči na ihrisko a splnili to, čo sme si povedali ešte pred zápasom. Vedeli sme, že začiatok bude dôležitý, pretože domáci boli tí, ktorí potrebovali vyhrať. Úvodných 20 minút nebolo ľahkých, boli tam nejaké skrumáže, ale chalani to zvládli výborne. Najviac ma teší, že hráči vnímajú, čo od nich chceme a dnes v podstate do bodky splnili taktické zámery. Niektorí by si možno priali aj viac gólov, ale vo futbale sú dôležité víťazstvá. V prvom rade treba pracovať na automatizmoch v defenzíve a organizácii hry, postupne príde aj viac gólov, no musíte mať základ, od ktorého sa môžete ďalej odraziť. Myslím si, že dnes sme urobili ďalší krok dopredu. Prial som si, aby v druhom polčase bolo na domácich tribúnach ticho, čo sa aj skutočne stalo. Aj domáci priaznivci cítili, že zápas máme pod kontrolou a neverili v obrat."

Vstupenky na záverečné dva domáce zápasy sezóny.
Chceš byť novým Ninom Marcellim? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.