Úvod Správy Vstupenky Organizačné pokyny pre fanúšikov v Čiernej Hore

Organizačné pokyny pre fanúšikov v Čiernej Hore

Dôležité informácie pre fanúšikov, ktorí prídu podporiť belasých do Nikšiću.

Dnes o 20:15 je na programe odvetný zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov FK Sutjeska Nikšić – ŠK Slovan Bratislava, ktorý sa odohrá na štadióne Gradski v Nikšići. Kapacita štadióna je 5214 divákov, domáci organizátori očakávajú približne štvortisícovú návštevu.

Brány štadióna sa otvárajú o 18:00.

Parkovanie pre dva autobusy fanúšikov, ktoré vyrazili z Bratislavy, a pre osobné autá tých priaznivcov, ktorí prídu po vlastnej osi, je vyhradené priamo za sektorom hostí na štadióne v Nikšići. Na určené miesta fanúšikov navedie usporiadateľská služba, resp. miestna polícia. Parkovisko bude strážené počas celého priebehu zápasu.

Priamo pred sektorom hostí si od 19:00 budete môcť od zástupcu ŠK Slovan zakúpiť vstupenky do sektora hostí. Cena vstupenky je stanovená na 3 eurá.

Na zápase nie je povolený predaj akýchkoľvek alkoholických nápojov vrátane piva. Domáci klub na oficiálnej porade s účasťou delegáta UEFA oznámil, že v sektore hostí sa nenachádza žiaden bufet. Zástupcovia ŠK Slovan vzniesli voči tejto skutočnosti oficiálny protest so žiadosťou o nápravu tejto skutočnosti. Žiaľ, aktuálny stav situácie je taký, že v sektore hostí bude k dispozícii len pitná voda. Odporúčame, aby ste sa vopred zásobili vodou a jedlom.

Pri vstupe na štadión budú prebiehať osobné prehliadky, z pohľadu zakázaných predmetov platia rovnaké pravidlá ako na domácich zápasoch na Tehelnom poli. Aj na základe oficiálnej predzápasovej porady fanúšikov žiadame, aby sa vyvarovali akýchkoľvek urážlivých či nenávistných pokrikov. Taktiež aj vlajky a transparenty budú pred zápasom podrobené kontrole. Veríme, že podobne ako v prvom zápase, keď ste fandili skvele bez akýchkoľvek negatívnych incidentov, opäť podporíte našich hráčov a pomôžete k víťazstvu.

SPOLU SME SLOVAN!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.