Úvod Správy Prípravné zápasy Príkladný boj o miesta v zostave

Príkladný boj o miesta v zostave

Hodnotenie Martina Ševelu po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – TSV Hartberg (4:0).

Martin Ševela: „Dnes dostali priestor hráči, ktorí nezasiahli do súboja so Sutjeskou, resp. v ňom mali nižšiu minutáž. Viacerí z nich sa chopili svojej úlohy veľmi solídne, pričom vysoké víťazstvo aj v príprave vždy poteší a zvýši sebavedomie celého tímu. Na druhej strane ale vnímam aj nedostatky a zaváhania, ktoré tam dnes z našej strany boli. Pozitívom je, že sme udržali čisté konto, čo je veľmi dôležité. Hráči dostali potrebnú minutáž, odohrať zápas je vždy lepšie než „len“ trénovať. Dnešok určite splnil svoj účel. Efektivita, ktorá nás sklamala v Lige majstrov, bola dnes na našej strane a verím, že ju prenesieme aj do odvety v Čiernej Hore.

Pre hráčov, ktorí klopú na dvere základnej zostavy, to opäť bola príležitosť a výzva ukázať, že s nimi môžeme počítať. Tejto šance sa chopili veľmi dobre a určite budem nad nimi rozmýšľať v súvislosti s odvetou v Čiernej Hore. Dnes dostali všetci hráči dostatočne zabrať, pretože druhá „partia,“ ktorá hrala v stredu so Sutjeskou, absolvovala dvojhodinový tréning, zameraný v úvode na silovú zložku a potom na taktiku v súvislosti s odvetou. Som rád, že do hry sa po menšom zranení vrátil Jurij Medveděv. V prvom polčase sa trochu hľadal, ale po prestávke sa rozohral k veľmi slušnému výkonu, podporoval ofenzívu a vybojoval aj pokutový kop. V druhom polčase to už bol ten Medveděv, ktorého potrebujeme. Zajtra máme na programe ďalší tréning, naše myšlienky už smerujú k odvetnému duelu Ligy majstrov.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Adam Matoš pri debute v prvom tíme strelil nádherný gól.
Aleksandar Čavrič sa po takmer dvoch mesiacoch vrátil do súťažného diania.
Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po zápase 3. kola Slovnaft Cup-u TJ Družstevník Oravská Poruba – ŠK Slovan Bratislava (0:7).

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Anglicku.
Názory trénerov po zápase 2. kola Európskej ligy SC Braga – ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.