Úvod Správy Prípravné zápasy Hráči si pýtajú miesta v zostave

Hráči si pýtajú miesta v zostave

Hodnotenie Martina Ševelu po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – SKN St. Pölten (3:2).

Martin Ševela: „Hráči, ktorí mali nižšiu minutáž alebo vôbec nezasiahli do zápasu so Slaviou, sa svojej úlohy zhostili veľmi solídne. Z pohľadu systému sme skúsili niečo nové, čiže rozostavenie so štyrmi stredovými hráčmi v tvare diamantu a s dvomi hrotmi. V prvom polčase sme však neboli dostatočne nebezpeční. Zlepšilo sa to po prestriedaní a zmene rozostavenia, keď sme prešli na systém s krídelnými hráčmi a stredová trojica začala posielať viac kolmých lôpt dopredu. Som rád, že sme sa strelecky presadili po štandardných situáciách, dvojgólový Myenty Abena jasne ukázal, prečo je v Slovane. Rovnako ma teší, že sme udržali nulu, čo je výborné na sebavedomie celého tímu. Čelili sme kvalitnému súperovi, St. Pölten ukázal, že nie náhodou sa v rakúskej lige prebojoval do skupiny o titul. Môžem povedať, že niektorí hráči z dnešnej zostavy mi v dobrom zamotali hlavu a vypýtali si miestenku v zostave. Uvidíme, ako budú pracovať v tomto týždni, od soboty nabiehame na klasický mikrocyklus, ktorý vyvrcholí stredajším zápasom.

Dnes sme do hry poslali aj Erika Daniela. Dlho sme zvažovali, či dnes nastúpi, ale po osobnom rozhovore s Erikom sme sa rozhodli, že do toho pôjdeme. Hral proti výborne stavanému obrancovi, s ktorým zviedol množstvo súbojov, ale rozhodne sa na ihrisku nestratil. Som presvedčený, že sa do toho opäť dostane a ukáže svoje nesporné kvality. Erik je ctižiadostivý, má disciplínu a chce sa zlepšovať, čo je veľmi dôležité.“

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave nastúpia belasí proti Pohroniu?
Stiahnite si bulletin na zápas ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie.
Slovanisti v sobotu o 17:00 privítajú FK Pohronie.

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Anglicku.
Názory trénerov po zápase 2. kola Európskej ligy SC Braga – ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.