Úvod Správy Prípravné zápasy Belasí otvoria sériu prípravných zápasov, priamy prenos na Slovan TV

Belasí otvoria sériu prípravných zápasov, priamy prenos na Slovan TV

Naši futbalisti sa v úvodnom prípravnom zápase predstavia v sobotu o 14:30 v Komárne.

Slovanisti v sobotu odštartujú sériu zápasov, ktoré absolvujú v rámci letnej prípravy. Prvým zo šiestich súperov bude KFC Komárno, ktoré v poslednej sezóne II. ligy skončilo na piatom mieste. Duel sa odohrá v sobotu o 14:30 v Komárne, Slovan TV prinesie fanúšikom priamy prenos.

Belasí počas týždňa intenzívne trénovali, prípravný duel bude vyvrcholením tréningového mikrocyklu. „Máme za sebou prvých 10 dní letnej prípravy. Úvod bol zameraný aj na objem čo sa týka tréningov, postupne zvyšujeme záťaž aj intenzitu. Aj do prvého prípravného duelu pôjdeme z plného tréningu. Chceme hráčov vidieť späť v zápasovom tempe, dostatočný priestor určite dostanú aj novici Myenty Abena a Erik Daniel,“ povedal Martin Ševela.

„Niektorí hráči odohrajú aj celý zápas, určite však príde už aj cez polčasovú prestávku k rotácii v zostave, aby priestor dostali všetci, ktorí sú aktuálne k dispozícii. Je tu šanca pre hráčov, aby sa ukázali a zabojovali o svoje miesta. Naším zámerom je nadviazať na pozitíva z uplynulej sezóny a samozrejme, vyhnúť sa akýmkoľvek zraneniam,“ pokračoval tréner belasých. Chýbať budú hráči, ktorí mali v júni reprezentačné povinnosti. „Do zápasu nezasiahne ani trio Joeri de Kamps, Marin Ljubičič a Ibrahim Rabiu, títo hráči si ešte doliečujú menšie zranenia. Zápasov máme k dispozícii dostatok, nechceme to zbytočne siliť a riskovať zranenia. Miesto týchto hráčov nastúpia ďalší, ktorí sa môžu chopiť svojej šance. Do Komárna s nami pocestuje aj kapitán juniorky Marek Rigo,“ priblížil ešte Martin Ševela otázku zajtrajšieho zloženia mužstva.

KFC Komárno obsadilo v poslednej sezóne II. ligy piate miesto. Za Komárno hrali v ročníku 2018/19 viacerí hráči s belasou minulosťou – obrancovia Samuel Antálek a Marcel Ondruš, stredopoliar Roman Zemko a útočník Patrik Pinte. O strieľanie gólov sa staral najmä Samir Nurkovič, ktorý bol s 23 presnými zásahmi na delenom prvom mieste v poradí kanonierov II. ligy.

Prípravný duel KFC Komárno – ŠK Slovan má úvodný výkop v sobotu 15. júna o 14:30 na štadióne v Komárne. Zápas v priamom prenose prostredníctvom Youtube odvysiela Slovan TV. Prenos bude vo vyššom štandarde s dvomi kamerami, grafikou a taktiež s komentátorom. Na klubovej internetovej televízii odvysielame priame prenosy zo všetkých prípravných duelov belasých.

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan sa v sobotu o 20:00 predstaví v Žiari nad Hronom proti nováčikovi súťaže FK Pohronie.
Doterajší asistent trénera povedie belasých v zajtrajšom súboji s Pohroním.
Zápas 2. kola kvalifikácie Európskej ligy s KF Feronikeli odohráme v stredu 24. júla o 18:00.

Neprehliadnite

Zápas 2. kola kvalifikácie Európskej ligy s KF Feronikeli odohráme v stredu 24. júla o 18:00.
Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15.
V novej sezóne bude nastupovať na domácich zápasoch na Tehelnom poli v bielych bielych dresoch s belasým lemom, zlatými doplnkami a novým logom „bieli jastrabi“.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.